UA | RU
Контактна інформація
Київ

Fenix TK25 UV: коли одного діода мало

Популярність ручного універсального ліхтаря Fenix TK25 свого часу наштовхнула виробника на ідею виробництва декількох варіацій даної моделі, так як комусь був необхідний додатковий інфрачервоний або синій джерело світла, комусь тільки червоний.

Однак, як мисливці, так і туристи, а також представники правоохоронних органів відзначали масу позитивних якостей цієї моделі і використовували її в своїх цілях, в найрізноманітніших умовах. Саме тому, трохи пізніше, були випущені варіації моделі Fenix TK25 з приставками R&B (з діодами червоного і синього світла), IR (інфрачервоними діодами, сумісними з приладами нічного бачення), а також UV (з додатковим ультрафіолетовим діодом).

Ліхтар Fenix TK25 УФ відмінно підійде для того щоб не тільки висвітлити дорогу або знайти якийсь предмет в умовах недостатньої освітленості, а й для завдань, пов'язаних з перевіркою справжності документів/грошей, пошуку різних міток і слідів крові.


Дизайн і перше враження

Лаконічний і вивірений дизайн ліхтаря Fenix TK25 УФ, в поєднанні з продуманою ергономікою і зручною накаткою на корпусі створюють враження надійного, ухватистого Ліхтаря, який не підведе користувача в будь-яких умовах.

Строгий дизайн ліхтаря доповнений чудовою якістю збірки. Всі деталі щільно підігнані один до одного, не мають зазорів і не бовтаються. Незалежно від того, як ви тримаєте ліхтар, він відчувається монолітним.


Комплектація

Крім самого ліхтаря Fenix TK25 УФ, Користувач також отримує комплект аксесуарів, серед яких присутні страхувальний темляк, чохол, запасне кільце ущільнювача і металева знімна кліпса. Крім цих предметів, в коробці з ліхтарем знаходяться кілька буклетів, в тому числі і фірмовий гарантійний талон на 5 років.


Що всередині?

Виробник не став "винаходити велосипед" і встановив в ліхтар Fenix TK25 УФпрактично такий же основний світлодіод, як і в інші варіації даної моделі, а саме, Cree XP-G2. Завдяки цьому діоду ліхтар здатний працювати з яскравістю до 1000 люмен, забезпечуючи освітлення території нейтрально-білим світлом на дальність до 225 метрів.

На якості освітлення позитивно позначається не тільки установка досить сучасного світлодіода, а й наявність лінзи із загартованого мінерального скла з покриттям антивідблиску. Сама ж лінза захищені від фізичних впливів масивним металевим безелем з великими зубцями.

Рефлектор виконаний з алюмінію і має гладку поверхню. В одному "посадковому" місці розташовується світлодіод Cree XP-G2, а в іншому — ультрафіолетовий.

Ультрафіолетовий діод працює з фіксованою потужністю 3000 мВт (довжина світлової хвилі становить 365 нм).

У ліхтарі Fenix TK25 UV також встановлений цифровий стабілізатор струму. Тобто, ця модель буде працювати з обраним рівнем яскравості до повного розряду акумулятора.

Однак « "високі" рівні яскравості можуть автоматично блокуватися вбудованим термоконтролером при нагріванні ліхтаря до 65°C. Це робиться, щоб уникнути поломки і заподіяння дискомфорту користувачеві.


Всобенності управління

Управляти ліхтарем дуже просто. Дана модель має всього дві кнопки, перемикаючі режими роботи і обидві вони розташовані в торцевій частині корпусу. Кругла клавіша, з великою насічкою, забезпечує швидкий доступ до режимів "Турбо» і "Стробоскоп", а овальна — дозволяє перемикати режими роботи, поступово збільшуючи яскравість. Цей спосіб управління актуальний тільки для управління діодом нейтрально-білого світла. Ультрафіолетовий діод запускається поворотом» головний " частини.

Крім стандартних елементів управління, Режими роботи також можна перемикати за допомогою виносних кнопок. Цей спосіб управління особливо актуальний при установці ліхтаря Fenix TK25 УФ на зброї.

Всього користувачеві доступні 6 режимів роботи:

  • "Низький" рівень яскравості - 15 люмен, дальність освітлення становить ~25 метрів;
  • "Середній" - 100 лм, 75 метрів;
  • "Високий" - 300 лм, 124 м;
  • "Турбо" - 1000 лм, 225 метрів;
  • "Стробоскоп» - 1000 лм;
  • "Ультрафіолет" - 3000 мВт (довжина хвилі-365 нм);

Харчування

Ліхтар Fenix TK25 УФ працює від одного літій-іонного акумулятора типорозміру 18650. Також користувач може встановлювати пару літієвих батарейок формату CR123A, які в свою чергу дозволять ліхтарю повноцінно працювати при температурах до -40°C.


Корпус

Ліхтар Fenix TK25 УФ відрізняється відмінною міцністю. Ця особливість обумовлена не тільки використанням авіаційного алюмінію, а й двошаровою конструкцією корпусу. Таким чином, представлена модель здатна витримувати різні механічні дії. А за рахунок анодування корпусу за стандартом HA III, його поверхня стійка до впливу корозії і утворення відколів/подряпин/потертостей.

Ще однією "фішкою" є повна (за стандартом IP68) захист від пилу і вологи, що дозволяє використовувати Fenix TK25 UV не просто в погану погоду, а хоч під водою, на глибині до двох метрів.


Підсумок

Ліхтар Fenix TK25 УФ поєднує в собі досить потужну "сучасну" начинку, широкий функціонал, інтуїтивно зрозуміле управління і відмінний захист від різних зовнішніх факторів, зберігаючи при цьому порівняно невеликі габарити і вагу. Таким чином, він відмінно підійде як для патрулювання території в місті, так і для активного відпочинку на природі, в тому числі і полювання або страйкболу.

0
0