Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Fenix TK35UE (2018): сучасна "начинка" в класичному корпусі

Компанія Fenix періодично модернізує вже випущені моделі ліхтарів які користуються величезним попитом, але технічно або морально вже починають застарівати. Однією з таких "поліпшених" моделей є Fenix TK35UE (2018). Її попередник користувався величезною популярністю не тільки у любителів походів і поїздок в кемпінг, а й у рибалок, мисливців і спелеологів. Тому його варіація 2018-го року, побудована на абсолютно новому світлодіоді виробництва Cree, напевно знайде застосування під час активного відпочинку на природі.

Корпус

Якщо ви вже знайомі з ліхтарем Фенікс TK35UE, який був випущений в 2015 році, то кардинальних зовнішніх відмінностей з «поліпшеною» версією 2018 року ви не побачите, принаймні відразу. Для інших же, тих хто вперше придбає цей ліхтар, Fenix TK35UE напевно стане однією з найбільш зручних моделей, так як над її корпусом і ергономікою працювали кращі конструктори з багаторічним стажем у виробництві освітлювального обладнання.

Модель Fenix TK35UE (2018), як і її попередник 2015-го року випуску мають міцний корпус з анодованого алюмінію, надійно захищає «начинку» ліхтаря від різних зовнішніх впливів. Цей ліхтар також має хороший захист від пилу і вологи, що відповідає міжнародному стандарту IPX8. Тобто, він здатний зберігати працездатність навіть під водою на глибині до двох метрів (за умови цілісності корпусу і силіконових кілець ущільнювачів).

Довжина корпусу Fenix TK35UE становить 164,5 мм, а товщина «головній» частині — 48 мм. Для порівняння, попередник цієї моделі мав довжину 161 мм і діаметр «голови» - 50 мм. Також вони мають різну вагу, модель 2018 року — 286 грам, а модель 2015 — 240 грам (без елементів живлення). Тобто, хоч обидва ліхтаря і зовні дуже схожі, між ними є маса відмінностей, які криються в деталях.

Одним з найпомітніших відмінностей є наявність у моделі TK35(2018) спеціального перемикача в торцевій частині корпусу. У моделі 2015-го року випуску в цьому місці знаходиться звичайна кнопка.

Нутрощі

За освітлення у ліхтарі Fenix TK35UE (2018) відповідає Сучасний світлодіод американського виробництва — Cree XHP70. Цей діод був розроблений порівняно недавно і на сьогоднішній день є одним з кращих рішень по співвідношенню яскравості, енергоспоживання і довговічності. Саме він дозволяє представленому ліхтарю світити з яскравістю на рівні 3200 люмен. А лінза із загартованого мінерального скла з просвітлюючим напиленням і алюмінієвий рефлектор з поверхнею типу "апельсинова кірка" дозволяють зробити вихідний промінь якомога ширшим, що напевно виявиться корисно при освітленні як невеликого простору (намети/кімнати), так і дороги, під час прогулянки або велоїзди.

Одним з головних достоїнств є наявність вбудованого термодатчика, який при досягненні температури 65°C знижує максимальний доступний рівень яскравості до тих пір, поки ліхтар не охолоне.

Управління

Модель Fenix TK35UE (2018) має досить нестандартний, але тим не менш, простий алгоритм управління. Всі режими роботи розділені на дві групи: Tactical і Outdoor. Їх перемикання здійснюється за допомогою поворотного тумблера, що знаходиться в торцевій частині корпусу.

При виборі групи Outdoor користувачеві стануть доступні такі режими роботи:

  • "Еко" - 20 люмен, дальність променя-20 метрів, тривалість роботи від одного заряду - до 152 годин;
  • "Низький" - 100 люмен, дальність освітлення-55 метрів, тривалість роботи від одного заряду - 38 годин 40 хвилин;
  • "Середній" - 350 люмен, 100 метрів, 10 годин 50 хвилин;
  • "Високий" - 1000 люмен, 169 метрів, 3 години 40 хвилин;
  • "Турбо" - 3200 люмен, 1 година 30 хвилин, 300 метрів;
  • "Стробоскоп» - 3200 люмен;
  • "SOS" - 100 люмен (миготіння).

При активації групи Tactical, ліхтар зможе працювати в таких режимах:

  • "Турбо" - 2000 люмен;
  • "Стробоскоп" - 3200 люмен.

Елементи живлення:

Ліхтар Fenix TK35UE (2018) працює від двох акумуляторів формату 18650. Вони попередньо встановлюються в спеціальну пластикову касету, а потім в ліхтар. Ця ж касета має micro-USB порт через який можна заряджати встановлені акумулятори практично від будь-якого сумісного Джерела живлення.

При експлуатації ліхтаря, ви в будь-який момент можете перевірити скільки залишилося заряду. Якщо горить зелена лампочка-акумулятор "повний", якщо блимає — рівень заряду достатній. Якщо горить червоний діод-заряду мало, якщо цей діод блимає — рівень заряду мінімальний (рекомендується зарядити або змінити акумулятори).

Модель Fenix TK35UE (2018) має вбудований захист від зворотної полярності яка вберігає ліхтар від поломки в разі неправильної установки елементів живлення. В такому випадку, він просто не включиться поки акумулятори не будуть встановлені так як потрібно.

Комплектація

У наборі з ліхтарем Fenix TK35UE (2018) надаються фірмові нейлоновий чохол для транспортування, страхувальний темляк, USB кабель для зарядки і додаткове кільце ущільнювача.

Загальне враження і висновок

Fenix TK35UE(2018) - це сучасний багатоцільовий ліхтар, який буде однаково корисний як в міських умовах, наприклад, під час патрулювання території або велопоїздки, так і під час активного відпочинку на природі. Головними його перевагами є високий рівень яскравості, міцний, водонепроникний корпус, хороша тривалість роботи від одного заряду і просте управління, з яким впорається навіть новачок.

Оберіть мову сайту: