UA | RU
Контактна інформація
Київ

Нові акумулятори від компанії Fenix

Будь-ліхтар буде добре працювати тільки за умови, що для нього підібрані якісні і ємні Елементи живлення. Тому один з провідних виробників світлодіодних ліхтарів, компанія Fenix, продовжує розширювати модельний ряд фірмових елементів живлення. На цей раз лінійку поповнили відразу дві моделі: ARB-L14-800 і ARB-L16-700. Про те, що це за акумулятори, поговоримо в даній статті.

Отже, акумулятор ARB-L16 - 700 має формат 16340. Серед батарейок його аналогом є CR123A. Але будьте уважні: напруга цього акумулятора складає 3,7 V, тоді як для батарейок даний показник — 3V. Тому перед установкою акумулятора необхідно переконатися, що ліхтар або будь-який інший прилад коректно з ним працює.

Ємність акумулятора встановлена на рівні 700 мАг: непоганий показник для цього формату елементів живлення.

Модель RB-L14-800 трохи більшого розміру і відповідає пальчиковим батарейкам. Цей формат прийнято називати 14500. Але і в цьому випадку Номінальна напруга акумулятора і батарейки різниться. Для RB-L14-800 воно становить 3V, так що рекомендація уважно перевіряти сумісність приладів з елементами живлення залишається в силі. Ємність цього акумулятора дорівнює 800 маг.

Обидві моделі акумуляторів підходять для великої кількості ліхтарів з асортименту компанії Fenix. У тому числі, RB-L14-800 рекомендується використовувати з ліхтарем Fenix LD11, а ARB-L16-700 — з ліхтарями Fenix PD25 і Fenix PD22UE. Виробник також випускає Зарядні пристрої для обох видів акумуляторів, які не складно придбати додатково.

Не дивлячись на відмінність в розмірі і ємності, обидва акумулятора мають загальні якості, пов'язані з їх надійністю. Так, кожен з них розрахований на використання протягом 500 циклів перезарядки. За цей час їх ємність зменшиться не більше, ніж на 25%. Так що навіть після 500 перезарядок їх ще можна буде деякий час продовжувати використовувати.

Крім того, обидві моделі ретельно захищені від основних факторів, які можуть негативно вплинути на їх працездатність. У тому числі, передбачений захист від перезаряду і надмірної розрядки, від перегрівання і короткого замикання.

Маючи в своєму розпорядженні акумулятори ARB-L14-800 і ARB-L16-700, забезпечити якісну і тривалу роботу ліхтарів Fenix стало ще простіше.

0
0