UA | RU
Контактна інформація
Київ

Новий підхід Fenix до освітлення в кемпінгу

Хоча лінійка кемпінгових ліхтарів Fenix ще дуже молода, користувачі вже давно звикли до моделей, що забезпечує рівномірне м'яке освітлення одночасно на всі боки. Новий ліхтар CL23 теж володіє такою функцією, проте його можливості набагато ширше. Цей ліхтар не тільки оснащений білими і червоними світлодіодами, що підтримують кілька режимів роботи, але і може світити в трьох різних напрямках на вибір Користувача. Компактна і стильна на вигляд модель Fenix CL23 відкриває для туристів Новий горизонт можливостей в організації комфортного освітлення кемпінгу.

За формою ліхтар Фенікс CL23 нагадує старовинні ліхтарі, що використовують газ або рідке паливо. Але ця модель набагато компактніша, а використовувати її куди простіше. Даний ліхтар запросто поміщається в кишені рюкзака або навіть в кишені одягу, відрізняється елементарним управлінням і яскравим світлом в режимі максимальної потужності. Він по-справжньому зручний для туристів, які виїжджають на природу з наметом і потребують комфортного освітлення після заходу сонця. Ця модель орієнтована як на любителів відпочинку в кемпінгу, так і на рибалок, мисливців, а також буде корисною під час звичайних поїздок на пікнік, які можуть затягнутися до пізнього вечора.


Діоди, яскравість і робочі режими

Можливості освітлення ліхтаря - це ті параметри, які цікавлять покупців в першу чергу. Адже незважаючи на додаткові нюанси, саме яскравість ліхтаря і його здатність працювати в різних режимах – це його головні властивості. Що стосується моделі Фенікс CL2, то вона здатна порадувати любителів яскравого світла і точного налаштування освітлення.

Хоча виробники і не вказують, які саме світлодіоди вони використовували для створення ліхтаря Fenix CL23, відомо, що це діоди червоного і нейтрально білого світла. Ну а тривала гарантія (5 років) точно підтверджує, що ці діоди-якісні і працювати будуть довго. Загальна кількість режимів роботи, доступних для даної моделі, - 8 штук. Два з них забезпечують червоні діоди, а решта – це біле світло. Розглянемо їх докладніше:

High: біле світло з яскравістю променя 300 люмен, який поширюється рівномірно на всі боки від ліхтаря. Максимальний діаметр освітлюваної зони становить 20 м.ліхтар працює 7,5 год до того, як батарейки сядуть.

Med: біле світло, що поширюється на всі боки від ліхтаря. Його яскравість дорівнює 150 люмен. Час роботи ліхтаря досягає 13 год.

Low: заливний білий світ з яскравістю 40 люмен. Ліхтар буде продовжувати працювати в цьому режимі 45 год.

Front: світло ліхтаря поширюється тільки в одну сторону, а яскравість променя дорівнює 25 люмен. Режим підтримується протягом 80 год.

Down-1: ліхтар світить виключно вниз, даючи яскравість 2 люмена. Ліхтар може підтримувати цей режим 350 год.

Down-2: ліхтар світить тільки вниз і яскравість сета становить 25 люмен. Час роботи ліхтаря в цьому режимі-80 год.

Red light: червоні діоди працюють в постійному режимі, створюючи рівномірне освітлення з яскравістю 1 люмен. Ліхтар працює протягом 150 год.

Red flash: червоні діоди блимають з яскравістю 1 люмен. Час роботи ліхтаря в цьому режимі становить 300 год.


Механіка управління

Незважаючи на велику кількість доступних для вибору робочих режимів, ліхтар простий в управлінні і ніяких зайвих дій користувачеві здійснювати не доведеться. На його корпусі розміщена всього одна кнопка, як і У інших кемпінгових моделей Fenix. Вона досить велика і зручна для натискання навіть в рукавичках. Щоб включити ліхтар, потрібно потримати кнопку натиснутою до упору 0,5 секунди. Точно так само він вимикається. Всі режими роботи розбиті на 2 групи: для червоних діодів і для білих. Перемикатися між цими групами користувач може, коли ліхтар вже включений – за рахунок подвійного кліка на кнопку. А ось режими освітлення всередині самої групи перемикаються стандартним способом: одним кліком на кнопку в той час, коли ліхтар включений. Першою завжди включається група діодів білого світла. Причому за рахунок роботи внутрішньої пам'яті ліхтаря, активується той режим, який був обраний користувачем минулого разу. Після цього можна в порядку збільшення яскравості перебрати всі режими роботи. Після максимального режиму слідують Front, Down-1, Down-2. У групі режимів червоного світла першим включається Red light, а вже потім – Red flash.


Які будуть потрібні батарейки

То на киках елементах живлення працює ліхтар, також грає чималу роль для покупця під час вибору відповідної моделі. Адже хочеться, щоб він був економним і використовував батарейки або акумулятори, які нескладно купити. Модель Фенікс CL23 Вам, безумовно, сподобається. Цей ліхтар працює на звичайних пальчикових батарейках лужного типу. А може використовувати і нікель-металгідридні акумулятори. Однак важливо пам'ятати, що такі ж за розміром літій-іонні елементи живлення вже не підійдуть через занадто високої напруги.

Для нормальної роботи ліхтаря у всіх режимах, потрібно встановити відразу 3 елементи живлення. При цьому важливо завжди вибирати однакові батарейки або акумулятори і не поєднувати в одному комплекті елементи живлення різних типів. Що стосується правильності установки батарейок у відведеному для них місці, то ліхтар буде працювати лише в разі дотримання полярності. Але навіть якщо користувач випадково поставить батарейки не тією стороною і спробує включити світло, ліхтарю це не зашкодить, оскільки в даній моделі використовується захист від замикань в результаті переполюсовки. До речі кажучи, Fenix CL23 може працювати також в аварійному режимі: всього з 2 або навіть 1 акумулятором. Але в цьому випадку не буде доступним режим максимальної яскравості білих діодів. Цей режим може виявитися недоступним і тоді, коли в ліхтарі стоять всі 3 батарейки. В цьому випадку, їх потрібно замінити новими, оскільки в використовуваному комплекті залишилося занадто мало заряду.


Міцність і зручність ліхтаря

Модель Фенікс CL23 орієнтована на заміське використання, і її автори постаралися зробити ліхтар якомога більш надійним і міцним. Адже під час перенесення речей в рюкзаку і на привалах в поході тендітні речі можуть просто зламатися ще до того, як прийде час їх використання. На щастя, ліхтарю Fenix CL23 це не загрожує. Корпус цього ліхтаря зроблений з міцного пластику, який дійсно в змозі переносити великі навантаження. До речі кажучи, вибір такого матеріалу дозволив запропонувати покупцям відразу два варіанти дизайну з нижньою і верхньою частинами різного кольору: зелений і червоний. Що стосується захищеності кемпінгового ліхтаря, його корпус зроблений повністю непроникним для пилу. Рівень його водонепроникності відповідає стандарту IP-66, а це означає, що ліхтар можна залишати включеним навіть під дощем.

Широкий і невисокий корпус зробив ліхтар зручним в установці на різних поверхнях. А крім того, його можна повісити на будь-яку гілку або мотузку, скориставшись великим металевим кільцем на верхній стороні корпусу. Ще цей ліхтар можна закріпити на штативі. Причому, роз'єм для прикручування у нього теж розташований зверху. Загалом, проблем з розміщенням джерела світла так, щоб це було зручно туристам, точно не виникне.

0
0