UA | RU
Контактна інформація
Київ

Святкуємо 20-річчя компанії разом: анонсований наключний ліхтар Fenix Apex 20

2021 рік має особливе значення для компанії Fenix Lighting, оскільки він є для бренду ювілейним-20 років з дня заснування! На честь цієї знаменної події компанія за традицією вирішила порадувати своїх шанувальників черговою новинкою і анонсувала випуск лімітованої моделі ліхтаря Fenix Apex 20 Limited Edition, чий яскравий дизайн точно не залишить нікого байдужим!

Огляд Fenix Apex 20

Ліхтар Fenix Apex 20 можна назвати вінцем розвитку бренду Fenix, який завжди приділяє увагу не тільки основним параметрам своїх ліхтарів, але і дрібним деталям, які роблять вироби унікальними. Високі характеристики, міцний титановий корпус і елегантний дизайн – все це про новинку Fenix Apex 20, аналогів якої немає на сучасному ринку.

Основні характеристики

Fenix Apex 20-це компактний брелок 70.4х28.5х13.7 мм, який візуально нагадує запальничку з металевим кільцем для кріплення до ключів. Незважаючи на свої скромні розміри, ліхтар має два вбудованих діода: основний білий діод Cree XP-L HI V2 і додатковий червоний – Cree XQ-E. функціонал моделі представлений вісьмома режимами, серед яких п'ять припадає на білий діод і три – на червоний. Для перемикання режимів використовується маленький поворотний вимикач в бічній частині корпусу.

Білий світЧервоне світло
Режим Турбо Високий Середній Низький Еко Високий Середній Низький
Яскравість (лм) 760 350 150 30 5 100 30 1
Тривалість роботи 1 год 10 хв 1 год 25 хв 1 год 40 хв 10 ч 35 год 1 год 20 хв 5 год 15 хв 50 год
Дальність світла 86 м 53 м 36 м 16 м 7 м 25 м 15 м -

Джерелом живлення Fenix Apex 20 служить вбудований акумулятор ємністю 500 маг. Для заповнення заряду використовується USB-кабель з вихідним роз'ємом Type-C. Час повної зарядки акумулятора становить 2 години.

Щоб було зручно стежити за рівнем заряду, виробник вбудував в корпус світлодіодний індикатор з чотирма смугами. Вони горять яскравим блакитним світлом, сигналізуючи про ступінь зарядженості акумулятора, і ідеально вписуються в загальний дизайн корпусу, який заслуговує на окрему увагу.

Корпус і дизайн

Корпус виробу виготовлений з нержавіючої сталі з титановим покриттям ТС4 – нетипове рішення для виробів Fenix, яке робить брелок Fenix Apex 20 ще більш унікальним. Рівень захисту моделі відповідає високій планці, яку задали Fenix при створенні своїх ліхтарів нового покоління: корпус стійко витримує падіння з метрової висоти і, завдяки вологозахисту на рівні IP66, не пропускає воду всередину при роботі під час дощу.

При створенні дизайну виробник надихався традиційними китайськими мотивами і сучасним мистецтвом, в результаті чого вийшов яскравий мікс з минулого і сьогодення, об'єднаного в одному маленькому корпусі. Дизайн Fenix Apex 20 не має нічого спільного з класичними виробами бренду – він викликає, привабливий і демонструє яскраву індивідуальність і смак свого власника.

Модель буде доступна в двох кольорах: в блакитному і райдужному оформленні, і сподобається естетам і колекціонерам, які люблять якісні та ексклюзивні вироби. Всього планується випустити в тираж 2500 примірників. Про оригінальність ліхтаря буде говорити порядковий номер моделі разом з фірмовим логотипом Fenix, вигравірувані у верхній частині корпусу.

Надходження в продаж новинки очікується в кінці жовтня, а можлива ціна Fenix Apex 20 буде варіювати в межах 130 доларів.

Фенікс Апекс 20
Світлодіод Cree XP-L HI V2 білий і Cree XQ-E Червоний
Яскравість 760 лм
Температура світла 6000 К
Кількість режимів роботи 8
Дальність променя 86 м
Максимальна тривалість роботи 50 год
Матеріал корпусу нержавіюча сталь з титановим покриттям TC4
Ударостійкість 1 м
Вологозахист IP66
Тип живлення вбудований акумулятор 500 маг
Спосіб підзарядки USB-кабель Type-C
Довжина 70.4 мм
Ширина 28.5 мм
Висота 13.7 мм
Вага 61 г

Товари новини

Написати коментар
0
0
Оберіть мову сайту: