UA | RU
Контактна інформація
Київ

П'ять свіжих пропозицій від Fenix для якісного туризму

Фірма з Піднебесної з красивою назвою Fenix відразу знала, як зацікавити своїх потенційних покупців. Тому, коли вона вивела на ринок першу продукцію, товари фірми відразу ж знайшли шанувальників. З тих пір, а пройшло вже більше двох десятків років, торгова марка стабільно утримує Популярність. У компанії є певні секрети успіху, наприклад, невелика ціна виробів, широке розмаїття моделей, крім того, асортимент регулярно поповнюється. Зрештою, Fenix запросто справляється із завданнями по дизайну. У числі продукції марки можна знайти зовсім маленькі ліхтарі-брелоки, а зустрічаються і надзвичайно потужні моделі. Наприклад, не так давно під торговою маркою був проведений надпотужний екземпляр з яскравістю 12 тисяч люмен.

Свіжі оновлення представлені відразу декількома приладами, в тому числі, Fenix HM61R, Fenix TK26R, Fenix AOT-02, Fenix HL18RW. Ці вироби фахівці створили, в основному, для потреб туристів і фанатів активного способу життя. Також новинки можуть стати в нагоді науковим працівникам в експедиціях, пошуковикам і рятувальникам, військовослужбовцям. Нижче мова піде про специфіку моделей, як і де вони можуть застосовуватися, їх можливості та переваги.

Фенікс HM61R

Фенікс HM61R позиціонується, як налобник. Може бути використаний туристами, рибалками, спортсменами, іншими категоріями осіб для активного відпочинку. Найбільша яскравість становить 1200 люмен, а дистанція світіння – 145 метрів. Функціонує з діодом Luminus SST40, білий і червоне світло. Можливе застосування і в якості ручної моделі.

У виробі розробники передбачили вісім режимів. У білому світі п'ять, і в червоному-три режими. При цьому воно за замовчуванням запам'ятовує останній обраний режим. Яскравість варіює від одного люмена в червоному освітленні до 1200 люмен в турбо білого освітлення. Дистанція дії може бути від 8 до 145 метрів. Залежно від того, яку яскравість вибрали, модель працює певну кількість часу, чим більше світловий потік, тим коротше час світіння. Час роботи становить від двох годин до 400 годин. Якщо виріб надмірно нагрівається, то в ньому спрацьовує опція автоматичного зниження режиму. Для з'ясування технічних характеристик з ліхтарем були проведені певні досліди в лабораторних умовах. Ці експерименти проводяться з усіма моделями, і зазвичай температура становить близько 21 + - 3 градуси Цельсія, а вологість досягає приблизно 50-80 відсотків. Для проведення випробувань тут застосували акумулятор типу ARB-L18-3500 18650. Слід взяти до уваги, що показники роботи можуть різнитися, в залежності від умов і від того, який тип харчування використаний. Цей нюанс стосується всіх моделей бренду.

Управляється ліхтар всього лише однією кнопкою. Для включення слід натиснути і утримувати кнопку протягом десь половини секунди. Для виключення слід зробити те ж саме. Режим вибирається шляхом одноразових натискань кнопки. Перемикання режимів здійснюється завдяки натисненню і утриманню кнопки протягом трохи більше однієї секунди. Тим самим можна вибрати або білий, або червоне світло. Щоб заблокувати прилад, досить два рази натиснути на бічну кнопку. Щоб розблокувати, потрібно повторити маніпуляцію.

Живиться ліхтар за рахунок акумулятора Fenix серії ARB-L18. Це батарейки розміру 18650, Номінальна напруга яких становить 3,6 вольта. Крім того, знадобляться літієві батареї CR123A і акумулятори LiFePO4 розміру 16340. Рекомендується застосовувати виключно дозволені Акумулятори, щоб не пошкодити пристрій.

Для зручності власника передбачена кольорова індикація заряду. Коли модель розряджається, власник отримує сигнал про це за допомогою кнопки, що світиться. Залежно від стану батареї горить стабільний зелений, миготливий зелений, стабільний червоний і Миготливий червоне світло. При миготливому червоному світлі рекомендується зараз же зарядити виріб.

Носити налобник так само комфортно, як і керувати ним. Заради цього розробники передбачили ергономічний ремінець для носіння на голові. Він еластичний, і запросто регулюється за розміром, забезпечений тонкою силіконовою вставкою по внутрішній стороні. Піт з особи не буде потрапляти власнику в очі. Дуже зручно для практичного використання.

Розміри ліхтаря становлять 101×46×36 мм, а важить він 99,5 грама.

Fenix TK26R

Тактична модель ліхтаря Fenix TK26R. Область використання-полювання, туристичний похід, пошукові роботи. Найбільша яскравість у цього ліхтаря досягає 1500 люмен, а дистанція, на яку він світить, – 350 метрів. У ролі джерела живлення виступає літій-іонний акумулятор 18650. Крім того, можна користуватися двома літієвими батарейками CR123A. Доступна зарядка за допомогою USB Type-C.

В даному приладі є світлодіод Cree, за допомогою якого вдається отримати зелений і червоне світло. Також тут застосовується діод Luminus, який генерує холодний білий світ. У розпорядженні у користувача сім режимів роботи. А саме:

 • Режим турбо: найбільша яскравість досягає 1500 люмен, світить протягом 1 години і 25 хвилин, дистанція світіння – 350 метрів.
 • Режим максимальний: найбільший світловий потік досягає 350 люмен, світить протягом 4 годин і 40 хвилин, дистанція світіння – 170 метрів.
 • Режим середній: найбільша яскравість - 150 люмен, працює протягом 10 годин і 50 хвилин, світить на відстані 110 метрів.
 • Режим Мінімальний: світловий потік досягає десяти люмен, світить протягом 100 годин, дистанція освітлення – 30 метрів.
 • Режим строб: найбільша яскравість світла – 1500 люмен.
 • Режим Червоний: найбільший світловий потік досягає 150 люмен, світить протягом 4 годин і 20 хвилин, на відстані 30 метрів.
 • Режим зелений: найбільший світловий потік досягає 200 люмен, працює протягом 5 годин і 10 хвилин, світить на дистанції 40 метрів.

Результати роботи були отримані в процесі здійснення лабораторних дослідів.

Екземпляр управляється за допомогою трьох кнопок. Кругла кнопка в хвостовій частині потрібна для включення і виключення. Овальна кнопка в хвостовій частині служить для вибору конкретного режиму. Бічна кнопка в головній частині допомагає вибрати колір. Щоб включити виріб, впівсили натисніть на тактичну кнопку, без клацання. Якщо необхідно вимкнути ліхтар, то досить відпустити кнопку. Повне натискання кнопки (до клацання) призводить до включення моделі на тривалий час. Для виключення потрібно знову натиснути на кнопку до клацання.

Як і в інших ліхтарях бренду, в цьому ліхтарі є функція колірної індикації заряду. Залежно від ступеня зарядженості акумулятора горить зелений або червоне світло, і він може бути стабільним або миготливим. Крім того, що Fenix TK26R продуманий функціонально, він ще й дуже міцний і зносостійкий, захищений від факторів навколишнього середовища. Довжина цієї моделі становить 15 сантиметрів, а важить вона 157 грам.

Fenix HL18RW

Налобний ліхтар Fenix HL18RW з шістьма режимами роботи, найбільша яскравість досягає 500 люмен. Функціонує зі спеціальним фірмовим акумулятором на 1300 маг, але тут знадобляться і два інших типи елементів живлення. Fenix HL18RW виконаний надійно захищеним від вологи, підходить для багатьох видів активностей на природі. Користуватися ліхтарем можуть спортсмени, туристи, рибалки, а також інші категорії користувачів. Максимальна відстань дії у моделі-85 метрів.

Fenix HL18RW оснащений відразу декількома світлодіодами. Нейтральне біле світло забезпечується за рахунок Cree XP-G3 S3 і Everlight 2835. В обох випадках ресурс роботи становить 50 тисяч годин.

Режими світіння:

Дальнє світло.

 • У максимальному режимі: дистанція світіння-85 метрів, яскравість освітлення - 500 люмен, при літій-полімерному акумуляторі світить 9 годин, при батарейках типу ААА – 6 годин.
 • В середньому режимі: дальність дії - 40 метрів, яскравість досягає 130 люмен, при літій-полімерному акумуляторі працює максимально 18 годин, при батарейках типу ААА – 17 годин.
 • При мінімальному режимі роботи: дальність дії - 18 метрів, яскравість становить 30 люмен, при літій-полімерному акумуляторі світить протягом 78 годин, при батарейках типу ААА – 70 годин.

Ближнє освітлення.

 • У максимальному режимі: світить на відстані 12 метрів, світловий потік досягає 30 люмен, при літій-полімерному акумуляторі працює максимально 60 годин, при батарейках типу ААА – 48 годин.
 • При мінімальному режимі роботи: дистанція світіння-5 метрів, яскравість досягає 4 люмен, при літій-полімерному акумуляторі працює максимально 150 годин, при батарейках типу ААА – 150 годин.
 • У режимі SOS: далекобійність 12 метрів, світловий потік досягає 30 люмен, при літій-полімерному акумуляторі працює протягом 120 годин, при батарейках типу ААА – 96 годин.

Показники вдалося отримати в ході здійснення лабораторних дослідів. Для управління тут передбачені дві кнопки. Кнопка дальнього світла потрібна для включення або виключення ліхтаря, для перемикання між режимами, а також для блокування і вибору режиму дальнього світла. Кнопка ближнього світла застосовується для включення і виключення, переміщення між режимами, для блокування і для вибору режиму ближнього освітлення.

Контролювати заряд можна за допомогою спеціального індикатора. Якщо включиться чотири лампочки, акумулятор заряджений на 100-81%, що відповідає повному заряду. Якщо горять три лампочки, рівень заряду досягає 80-61%, цього достатньо для роботи. Дві включені лампочки вказують на низький заряд, тобто, 60-41%. Якщо горить одна лампочка, то це означає, що заряд критичний – 40-21%. Якщо всього одна лампочка блимає, в акумуляторі залишилося 20-0% заряду, потрібно негайно зарядити пристрій.

Розміри ліхтаря складають 57,7 x 42,3 x 37 міліметрів, а вага досягає 80 грам. Стандарт захисту від води-IP66. Виріб добре витримує зимові морози, до мінус 35 градусів, також чудово проявляє себе в спеку, при 45 градусах. Ця особливість дозволяє застосовувати ліхтар під час відпочинку взимку в різних видах діяльності.

Фенікс АОТ-02

Компанія Fenix випускає не тільки прилади для освітлення, але також виробляє і аксесуари до них. Одним з таких є дифузійний фільтр Фенікс АОТ-02. Ця модель призначена для трансформації світлового потоку. Фільтр без проблем поєднується з багатьма моделями ліхтарів, допомагаючи змінити тип і колір світлового потоку. Так, можна трансформувати колір променя, а також перетворити спрямований промінь світла в розсіяний. Тим самим можна як висвітлити дорогу, так і подати аварійний сигнал іншим учасникам походу або рятувальникам.

Виріб виконаний з надійного пластикового матеріалу. Міцний і практичний Fenix AOT - 02 має довжину 13,3 сантиметра, а діаметр його становить 4,65 сантиметра.

Фенікс АЛЬФ-18

Це унікальний аксесуар-перехідник, допомагає перетворити батарейку 18650 в акумулятор типу 21700. Фенікс АЛЬФ-18 складається з якісного АБС-пластика. Габарити складають 61,2 x 21,5 міліметра, вага – 6,1 грама. Перехідник ударостійкий і вологостійкий, при цьому нетоксичний. Мідний плюсової контакт забезпечить чудову провідність струму. Такий аксесуар стане в нагоді, наприклад, в поході, коли є пристрої на обидва типорозміри батарейок.

Висновок

Компанія з Китаю Fenix шанована багатьма шанувальниками активного відпочинку, тому що вона займається випуском недорогих і надійних виробів. З ліхтарями марки Fenix скрізь і в будь-яких ситуаціях ви будете відчувати себе досить впевнено. Цими практичними моделями користуються найрізноманітніші категорії покупців. В результаті популярність марки лише збільшується. Не забувають виробники і про випуск новинок. Щоб робота з ліхтарями була ще більш зручна і легка, розробники надають також різні аксесуари до них. Такий продуманий підхід і універсальність продукції дуже подобаються її численним користувачам.

0
0