Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Тест на воду ліхтаря Fenix HL50

Skimen ruslan протестував ліхтар Fenix HL50 в умовах підводного полювання. Його метою було з'ясувати, наскільки добре корпус пристрою захищений від проникнення вологи.

Перше враження

Налобний ліхтарик пристебнутий до пов'язки на голову за допомогою кліпси. Але навіть якщо він випадково відстебнеться, передбачена страхувальна петля. Так що втратити його буде непросто. В якості елементів живлення, для цього ліхтарика підходять батареї CR123A або відповідного стандарту акумулятори. Він дає досить тепле світло, а фокус світлового потоку досить розмитий. Працює ліхтарик в трьох режимах.


Поки ми ще не спустили ліхтар під воду, але те, що його корпус міцний, можна говорити з повною впевненістю. На нього навіть можна наступити і не побоюватися, що корпус трісне, адже він — металевий. Ну і компактність теж важлива: Fenix HL50 навіть не буде помітний у вашій кишені.

Перевірка на практиці

Місцем для тестування став Південний Буг. В обраних місцях глибина річки варіюється десь в межах 5-7 м.на цих глибинах Skimen ruslan і перевірив працездатність ліхтаря Fenix HL50. Отже, під воду!

Після двох годин пірнання, ліхтарик як і раніше працював. Світла під водою він давав цілком достатньо, щоб нормально розглянути зустрінутих риб. Протікань в результаті немає, інших пошкоджень-теж. Так що свою Водостійкість Fenix HL50 успішно підтвердив.

Оберіть мову сайту: