Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Новий налобний ліхтар Fenix HM70R з рекордною яскравістю 1600 люмен

Слідом за ліхтарями Fenix HM60R і Fenix HM65R, які розроблялися для сфер туризму та активного способу життя, бренд запустив у продаж новий налобник – Fenix HM70R яскравістю 1600 люменів. Він має форм-фактор, ідентичний виробу Fenix HL60R, але володіє більш широким функціоналом, який робить новинку універсальною для використання в різних ситуаціях.

Комплектація

Налобний ліхтар Fenix йде разом зі стандартними аксесуарами:

 • сам ліхтарик;
 • фірмовий акумулятор Fenix ARB-L21-5000;
 • кабель-USB для підзарядки;
 • запасне кільце ущільнювача;
 • налобное кріплення;
 • інструкція користувача;
 • гарантійний талон.

Модель поставляється в невеликій коробці з картону, на якій вказана коротка інформація про виріб. Лаконічно, просто і стильно – цілком підходить навіть для подарунка.

Fenix HM70R

Fenix HM70R: огляд основних характеристик

Ліхтарі Fenix завжди славилися своєю яскравістю: навіть старіша і дешевша модель з HM лінійки Fenix HM50R демонструє високу потужність в 500 люмен. Але налобний ліхтар Fenix HM70R перевершив всіх: в компактний корпус, який став вже звичним для знавців продукції бренду, вбудовані чотири різних діода, що демонструють потужне світло до 1600 люменів. Це робить модель найяскравішою в серії. При цьому виріб також має червоне освітлення, яке представлено двома режимами: постійним і миготливим світлом яскравістю 5 люменів.

Компанія Fenix позиціонує свою новинку як особливо міцний ліхтар з розширеним функціоналом для різних сфер використання. Крім використання в домашніх умовах або на природі сюди входять вузькоспеціалізовані роботи на будівництві, а також пошуково-рятувальні операції. На користь даного твердження говорить факт наявності Далекобійного і ближнього освітлення, між якими можна перемикатися за допомогою натискання однієї кнопки.

Світлодіод 1 * Luminus SST40 (білий світ)
1 * Cree XP-G2 HE (Нейтральне біле світло)
2 * SMD 2835 (червоне світло)
Кількість режимів 8
Яскравість 1600 лм
Інтенсивність 8667 кд
Далекобійність 186 м
Максимальна тривалість роботи 800 год
Тип живлення 18650, 21700
Матеріал корпусу анодований алюміній
Вологозахист IP68
Ударостійкість 2 м
Габарит 94.5 x 51 x 46 мм
Вага (з урахуванням акумулятор налобного кріплення) 206 г
Fenix HM70R
Fenix HM70R

Освітлення та управління

Активація /деактивація ліхтаря і зміна режимів відбувається шляхом натискання єдиної кнопки. Тут нічого нового-це стандартне і просте управління для ліхтарів Fenix, яке інтуїтивно зрозуміло навіть для тих, хто до цього не був знайомий з продукцією виробника.

Модель запрограмована на вісім режимів роботи, які поділені на дві групи: основну і функціональну (по чотири режими на кожну). Перша група включає в себе найнеобхідніші яскравості: від 1600 до 30 люменів, які забезпечує світлодіод Luminus SST40. У другу входять два режими з нейтральним білим освітленням і пара режимів з червоним світлом.

Один з недоліків ліхтаря полягає в тому, що при використанні другої групи режимів неможливо відразу переключитися на потрібне освітлення білого або червоного кольору і доводиться по черзі міняти режими, поки не запрацює необхідний. Цей нюанс не критичний, але може додати деякої головного болю, якщо, наприклад, потрібно швидко активувати ближнє світло. Також в моделі відсутня пам'ять останнього режиму, яка є в більшості виробів бренду нового покоління.

Режим Далекобійне освітлення Функціональне освітлення
Турбо Макс Високий Низький Червоний (постійний) Med (нейтральний) High (нейтральний) Червоний (миготливий)
Яскравість 1600 лм 500 лм 150 лм 30 лм 5 лм 70 лм 400 лм 5 лм
Час роботи 2 ч 6 год 8 год 100 год 400 год 48 год 8 год 800 год
Дальність 186 м 105 м 53 м 26 м 5 м 16 м 38 м 5 м
Інтенсивність 8667 кд 2752 кд 690 кд 170 кд 8 кд 68 кд 352 кд 8 кд

Джерело живлення

Багато любителів налобних ліхтарів дотримуються думки, що модель під 18650 найбільш оптимальна: такий акумулятор має досить малу вагу і відповідну ємність для роботи протягом декількох днів. Це підтверджує модель HM60R, чия тривалість роботи на акумуляторі 18650 досягає 50 годин. Новий налобний ліхтар Fenix HM70R теж може працювати на акумуляторі даного типу, хоча сумісний і з акумулятором 21700 (і різниця між ними сильно відчутна). Для порівняння: різниця у вазі між HM60R на 18650 і HM70R на 21700 становить близько 55-60 грам. Це не особливо відчувається в руці або при почерговому носінні тієї чи іншої моделі. Однак різниця в часі роботи колосальна: 50 проти 800 годин. У максимально яскравому режимі обидва ліхтаря світять по 2 години, проте у Fenix HM70R турбо режим яскравіше на 400 люменів.

Тип живлення Розмір Номінальна напруга Використання
Акумулятори Fenix ARB-L21 21700 3,6 В Рекомендований
Акумулятори Fenix ARB-L18 18650 3,6 В Допускається (з використанням перехідника ALF-18)
Акумулятори (Li-ion) 16340 3,6 В Заборонений
Акумулятори (Li-ion) 18650 3,6 В Заборонений
Акумулятори (LifePO4) 16340 3,2 В Заборонений
Акумулятори (LifePO4) 18650 3,2 В Заборонений

Щоб користувач не опинився без освітлення в невідповідний момент, ліхтар Fenix HM70R має вбудований індикатор, який показує поточний рівень заряду батареї:

 • Зелений (постійний): 100% -85%;
 • Зелений (миготливий): 85%-50%;
 • Червоний (постійний): 50%-25%;
 • Червоний (миготливий): 25% -1%.

Але варто враховувати, що Індикатор працює тільки в разі використання "рідного" акумулятора, який включений в базовий набір.

Fenix HM70R
Fenix HM70R

Корпус

Корпус Fenix HM70R нічим не відрізняється від аналогічних моделей бренду, які були випущені протягом минулого року. Анодований алюміній чорного кольору, дрібні деталі з магнієвого сплаву і кріплення з пластика з можливістю виставлення будь-якого кута освітлення аж до негативного. Корпус ліхтаря надійно захищає внутрішню електроніку від виходу з ладу при падінні з висоти до 2-х метрів або попаданні у воду, про що говорить максимально можливий рівень вологозахисту IP68.

А ось міцність кріплення з пластика залишає бажати кращого: при надмірному тиску або ударі немає гарантії, що воно не трісне і не деформується. Тому при транспортуванні ліхтаря рекомендуємо бути гранично обережними, щоб не пошкодити кріплення.

В цілому дизайн моделі досить лаконічний і приємний. На чорному тлі вибиваються лише чотири гвинти металевого кольору. Хоча це одна з особливостей налобників Fenix, до якої можна звикнути.

Варіанти використання ліхтаря

Fenix HM70R-це перш за все налобний ліхтар, який фіксується на голові за допомогою фірмового еластичного кріплення. За прикладом своїх налобників останніх років Fenix зробили кріплення максимально зручним і функціональним: крім стандартних регуляторів довжини, яких тут цілих три, воно також оснащене тонкою силіконовою вставкою з внутрішньої частини гумки. Дана вставка виконує кілька важливих функцій:

 • покращує зчеплення зі слизькою поверхнею шолома;
 • запобігає потраплянню крапель поту на очі.

Налобне кріплення також має безліч світловідбивних вставок, які забезпечують користувачеві безпеку при пересуванні в темний час доби.

В силу компактності корпусу модель HM70R не виключає можливості использоватния в якості ручного ліхтаря. Вона легко поміщається в долоню і може конкурувати за яскравістю з повноформатними ручними приладами.

Підбити підсумок

Налобний ліхтар Fenix HM70R-один з кращих налобників компанії, який пропонує користувачеві набір з восьми режимів роботи з далекобійним і ближнім освітленням, а також червоним світлом. На даний момент модель є найяскравішою в серії HM, чия потужність в режимі Турбо досягає 1600 люменів.

Виріб не має обмежень в експлуатації: воно однаково добре демонструє себе у вирішенні побутових завдань, в похідних умовах, а також в професійних цілях, де потрібно особливо яскравий ліхтар з максимально простим управлінням і можливістю використання в складних погодних умовах. Кут освітлення регулюється на 180 градусів, а фірмовий акумулятор Fenix ємністю 5000 мАг забезпечує стабільну роботу ліхтаря до 800 годин.

Ахіллесовою п'ятої моделі є відсутність пам'яті останнього використаного режиму, який присутній в більшості сучасних ліхтарів. Чому виробник вирішив прибрати цю функцію з HM70R-невідомо, проте її відсутність відчутно позначається на загальній зручності від використання ліхтаря, оскільки кожен раз доводиться заново вибирати необхідний режим. В іншому виріб відповідає високій планці якості, яку задав бренд за десятки років існування на ринку.

Гідність:

 • ультраяскрава новинка потужністю до 1600 люмен;
 • вісім режимів роботи, які розділені на дві групи і включають далекобійний і ближнє світло;
 • наявність освітлення червоного кольору;
 • тривалість роботи аж до 800 годин;
 • просте управління за допомогою єдиної кнопки;
 • регулятор кута освітлення;
 • можливість живлення від акумуляторів типу 18650 або 21700;
 • кольоровий індикатор рівня заряду батареї;
 • ударостійкий алюмінієвий Водонепроникний корпус;
 • повний комплект необхідних для роботи аксесуарів в базовому наборі;
 • еластичне налобне кріплення з регуляторами довжини, силіконовою вставкою і світловідбиваючими елементами.

Недостатки:

 • відсутня пам'ять останнього режиму;
 • пластикове кріплення вимагає обережності в експлуатації.

Купити налобний ліхтар Fenix HM70R та інші новинки виробника можна в нашому онлайн-магазині, де представлені актуальні вироби бренду Fenix з довгостроковою гарантією.

Товари новини

Написати коментар
Оберіть мову сайту: