Завантаження
Сигнальний жезл Fenix AOT Traffic Wand, S
Сигнальний жезл Fenix AOT Traffic Wand, S
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

відправляємо замовлення 7 днів на тиждень
Артикул:AOT-S
200 грн.
Знижка 10% на другий ліхтар Fenix із меншою вартістю
В наличии:Залишилося кілька штук
Цвет

Спеціальний ціни та умови для організацій: ФОП та юридичних осіб.

Детально: за номером телефону +38 (044) 333 93 51 або звертайтесь в онлайн-чат на сайті.

Доставка
Варіанти: безкоштовна, від 50 грн
Гарантія
Варіанти: 5 років, 2 роки
власний сервісний центр
Оплата
Готівковий і безготівковий розрахунок
Перевірити серійний номер
URL страницы где расположена форма
Знайшли дешевше? Повідомте!

Знайшли товар дешевше - ми зробимо більш вигідну пропозицію.

Посилання на товар
Телефон

Опис сигнального жезла Fenix AOT:

Сигнальний жезл червоного кольору може використовуватися для подачі добре помітних сигналів регулювання дорожнього руху, позначення місця аварійної ситуації, а також у багатьох інших ситуаціях, коли виникає необхідність чітко позначити певне місце розташування для оточуючих. Світло сигнального жезла Fenix AOT Traffic Wand добре видно як в темряві, так і в сутінках.

Зовні жезл для подачі сигналів являє собою довгу пластикову насадку, яка на просвіт перетворює сфокусований далекобійний промінь світла в розсіяне освітлення червоного кольору. При цьому, червоний жезл буде видно не тільки з того боку, куди спрямований ліхтар, але і з усіх інших теж.

Жезл Fenix AOT Traffic Wand зроблений з якісного пластику з високими експлуатаційними якостями. Він стійкий до нагрівання і зможе працювати в умовах, коли ліхтар в яскравому режимі виділяє значну кількість тепла. Також пластикова насадка не зламається в результаті падіння з помірної висоти або випадкового удару. Вага сигнального жезла Fenix AOT Traffic Wand зовсім не великий, так що його легко можна взяти з собою в числі іншого спорядження в будь-який туристичний похід або поїздку.

Залежно від того, в комплекті з яким ліхтарем буде використовуватися сигнальний жезл, виробники пропонують придбати цей аксесуар в одному з трьох варіантів розміру.

Сигнальний жезл Fenix AOT Traffic Wand розміру S підходить для ліхтарів серії LD: LD10, LD20; серії L: L12, L22; серії PD: PD12, PD20, PD22, PD30, PD32, PD35; серії Е: E21, E25; серії UC: UC40, UC40UE.

Сигнальний жезл середнього розміру AOT-M підходить для ліхтарів серії ТК: TK09, TK11, TK12, TK15, а також для Fenix E20 і RC10.

Сигнальний жезл найбільшого діаметру-це AOT-L. Він сумісний з ліхтарями з декількох серій, серед яких TK22, E40, E50, LD41, RC15.

Вид аксесуара
фільтр
0
0
Оберіть мову сайту: