UA | RU
Контактна інформація
Київ

Як вибрати тактичний ліхтар Fenix

У відомого виробника Fenix тактичні моделі винесені в цілу категорію. Сюди потрапили не тільки підствольні ліхтарі, але також і ручні варіанти. Тактичні прилади знаходять своє застосування у військових, співробітників правоохоронних органів, спортсменів, гравців в страйкбол. Такий прилад необхідний для підсвічування мети і засліплення ворога в умовах військової операції. Їх беруть для роботи і активного відпочинку, для розваг і тренувань. Словом, ці вироби служать в тактичних цілях, з чого і вийшла назва даної групи.

Характерні риси тактичних ліхтарів обумовлені сферою їх застосування, а значить, відповідають конкретним завданням і цілям. Перш за все, такий ліхтар повинен бути дуже міцним. Витривалим, переносити віддачу від пострілів, мати захист від пошкоджень, ударів, вібрацій, падінь. Звичайно, важливо не тільки захистити ліхтар зовні, але і всередині, електроніку. Тому до корпусу пред'являються високі вимоги. Тут потрібна своя певна оптика, промінь повинен бути далекобійний, сконцентрований, щоб точно висвітлювати необхідну мішень. Зараз під торговою маркою випускаються вкрай цікаві, досить яскраві моделі з прекрасною далекобійністю. У них використовуються надійні, з великим ресурсом роботи, діоди. Природно, ліхтарі роблять абсолютно все водонепроникними. Нічого не повинно перешкодити виконанню тактичного завдання, а ліхтар зобов'язаний виправдати довіру власника.

Список ліхтарів:

  1. Ліхтар Fenix TK06
  2. Ліхтар Fenix TK15UE 2016BK
  3. Ліхтар Fenix TK16 XML2U2
  4. Ліхтар Fenix TK20R
  5. Ліхтар Fenix TK25UV
  6. Ліхтар Fenix TK22UE
  7. Ліхтар Fenix TK26R
  8. Ліхтар Fenix HT18
  9. Ліхтар Fenix TK30L

Це далеко не всі умови, але основні. Вибір тактичного приладу-завдання не дуже проста, адже і специфіка така, що важливо не помилитися при пошуку. У статті ви ознайомитеся з прикладами тактичних ліхтарів, які розташовані за критерієм популярності.

Увага була приділена допоміжним засобам, які забезпечують належну якість роботи ліхтаря. Тактичний ліхтар потребує певних аксесуарах, таких як: виносні кнопки, кріплення, фільтр. З їх допомогою спрощується використання приладу, стає зручніше, ефективніше. І модель найкращим чином реалізує свої функції. Користувачеві добре бути обізнаним в таких речах, адже багато в чому вони і визначають результативність застосування ліхтаря. А відштовхуючись від нюансів, ви будете мати більш точну і реальну картину. Вона і покаже, який екземпляр краще підбирати, дивлячись на які цілі ви робите упор.

Ліхтар Fenix TK06 Luminus SST20 L4

Fenix TK06

Ліхтар Fenix TK06 з максимальним світловим потоком в 800 люменів, а далекобійність досягає 335 метрів.

Рік випуску

Новинка 2020 року.

Який тип акумулятора використовується?

Використовуваний акумулятор тут-батарея форм-фактора 18650, додається в комплекті разом з моделлю. Ємність літій-іонної батарейки ARB-L18-2600U становить 2600 міліампер-годин, а тип характеризується, як універсальний. Також сюди підійдуть батареї CR123A. їх вигідно застосовувати саме в ліхтарях тактичної різновиди, оскільки вони мають ряд привабливих якостей. Витримують як сильний холод, так і пекучу спеку, мають низьку саморозрядку.

Комплектація ліхтаря

Комплектація включає в себе: власне саму модель, батарею, шнур для зарядки ліхтаря micro-USB, ремінець на руку, чохол для транспортування приладу, запасне кільце ущільнювача. Також сюди увійшли: додаткова гумова накладка на кнопку, гарантійний талон, інструкція до використання ліхтаря.

Яка тактична кнопка підходить?

Для даної моделі прийнятна тактична кнопка моделі AER-02v20. Це виносна кнопка, що дозволяє управляти ліхтарем Дистанційно, що дуже зручно, і рівносильно звичайному перемикачу. Такі кнопки, безумовно, оцінять мисливці, стрілки, спортсмени, військові. Всі, хто має справу зі зброєю і з ліхтарями тактичного застосування. Корпус кнопки виконаний з анодованого металу. За рахунок прекрасного захисту від вологи вона працездатна навіть під сильною зливою.

Які кріплення на зброю підійдуть на цей тактичний ліхтар?

З моделлю сумісно таке кріплення, як Fenix ALG-00, проте можна кріпити також і на інші планки (Вівера, Пікатіні), і інші типи. Голова ліхтаря невелика, можна встановити на низьке по висоті кріплення. Виріб Fenix ALG - 00 зроблено дуже акуратно, з анодованого алюмінію, і дозволяє легко кріпити або ж знімати прилад.

Застосування

Модель ліхтаря TK06 використовується для полювання, в розвідці, в пошукових операціях, може застосовуватися співробітниками Міністерства внутрішніх справ. Також може згодитися в ролі засобу для самооборони.

Колір світлодіода

Освітлення дає біле Нейтральне.

Особливості моделі

Специфіка ліхтаря полягає в досить невеликих розмірах. Всього 81 грам ваги, а габарити складають: 12,4*3,1*2,3 сантиметра. Тому своє застосування знайде не тільки в сфері активного відпочинку, але і як варіант на кожен день. Використовуваний тут світлодіод-Luminus SST20 L4. Корпус, захищений від води, зроблений з авіаційного алюмінію. Дуже міцний і стійкий до механічних впливів.

Використовуваний фільтр

Годиться модель AOF-M. світлофільтр виготовлений із пластику, застосовується для полювання на дичину. Пристрій буде ефективно в сутінках або в темний час доби.

Ціни на модель

Вартість ліхтаря становить близько 1500 гривень.

Ліхтар Світлодіод Fenix TK15UE CREE XP-L HI V3 Ultimate Edition

Fenix TK15UE

Ліхтар Fenix TK15UE з максимальним світловим потоком в 1000 люменів, був випущений в 2016 році, і здобув велику популярність. Відстань дії світла - 325 метрів.

Рік випуску

2016 рік.

Який тип акумулятора використовується?

Підходить акумулятор 18650. Також може стати в нагоді батарейка CR123A. Батарейки типу CR123A хороші для використання в тактичних моделях ліхтарів. Це дуже стійкі до різного роду природних факторів батарейки, зокрема, вони відмінно переносять екстремальні температури. Номінальна напруга батарейки типорозміру 18650 становить 3,7 вольта. Нею потрібно доукомплектовувати ліхтар, оскільки в наборі вона не додається. Придбати таку батарею можна на сайті fenix.ua, ємність акумулятора Fenix ARB-L18 від 2600 до 3500 міліампер-годин (на розсуд користувача), чого вистачить навіть для роботи дуже потужних і енерговитратних виробів.

Комплектація ліхтаря

У набір увійшли: сама модель ліхтаря, ремінець, чохол, запасна гумова накладка на кнопку, запасне кільце ущільнювача, керівництво користувача, гарантія на виріб.

Яка тактична кнопка підходить?

Для цієї моделі підійдуть тактичні кнопки AER-01, AER-02. Виносна копка, виконана з надійного металу, дозволяє управляти ліхтарем на відстані. Вона значно полегшує завдання користувача під час виконання тактичних операцій.

Які кріплення на зброю підійдуть на цей тактичний ліхтар?

Поєднується з Fenix ALG-00, але можна встановити і на інші планки (Вівера, Пікатіні), а також інші типи. Головна частина ліхтаря невелика, можете встановити на низьке по висоті кріплення.

Застосування

Модель ліхтаря TK15UE 2016bk стане в нагоді для виконання військових операцій, для гри в страйкбол, також тактичними приладами такого типу користуються мисливці, представники правоохоронних органів.

Колір світлодіода

Освітлення дає біле Нейтральне.

Особливості моделі

Використовуваний діод-Cree XP-L HI V3. Захищений за вищим стандартом водонепроникності. Корпус моделі зроблений з міцного авіаційного алюмінію. При своїй невеликій масі він забезпечує високу ударостійкість, стійкість до віддачі під час пострілів. Крім того, алюміній не схильний до корозії. Ліхтар зручно тримати в руках завдяки наявності на корпусі накатки і комплектації кільцем для тактичного хвата.

Використовуваний фільтр

Годиться фільтр моделі AOF-M. світлові фільтри зручно застосовувати в мисливських цілях, для залучення дичини.

Ціни на Ліхтар

Вартість виробу становить 2290 Гривень у офіційного дилера.

Ліхтар Fenix TK16 Cree XM-L2 U2

Fenix TK16

Ліхтар Fenix TK16 видає максимальну яскравість в 1000 люменів. А його далекобійність досягає 240 метрів.

Рік випуску

2016 рік.

Який тип акумулятора використовується?

Використовуваний акумулятор-Fenix серії ARB-L2, типорозміру 18650, Номінальна напруга становить 3,7 вольта. Також сюди підійдуть літієві батареї CR123A з номінальною напругою в три вольта. Акумулятори літій-іонні застосовувати також можна, але з обережністю. Акумулятор до моделі купується окремо. Він представлений на сайті fenix.ua
Ємність подібного акумулятора Fenix ARB-L18 від 2600 до 3500 міліампер-годин (на розсуд користувача), чого вистачить навіть для роботи дуже потужних і енерговитратних приладів.

Комплектація ліхтаря

У набір включені: сама модель ліхтаря, чохол, кліпса, ремінець на руку, кільце ущільнювача.

Яка тактична кнопка підходить?

Сумісний з тактичною виносною кнопкою AER-03. Ця кнопка зроблена з алюмінію, покритого шаром захисного жорсткого анодування. Також вона захищена від проникнення всередину бруду і води. Що відповідає нормативам стандарту IPX-8.

Які кріплення на зброю підійдуть на цей тактичний ліхтар?

Ліхтар сумісний з Fenix ALG-00, але можна кріпити також і на інші планки (Вівера, Пікатіні), і інші типи. Голова моделі невелика, можна встановити на низьке по висоті кріплення.

Застосування

Ліхтар використовується для самозахисту, для військових операцій, може бути задіяний в якості помічника для пошукових цілей. Цікавий як мисливський атрибут.

Колір світлодіода

Освітлення біле Нейтральне.

Особливості моделі

Корпус виготовлений з анодованого алюмінію, що гарантує моделі TK16 міцність, стійкість до пошкоджень, ударів і падінь. Володіє системою амортизації віддачі від пострілів. Застосований світлодіод-Cree XM-L2 U2, ресурс роботи якого досягає 50 тисяч годин. Може кріпитися під ствол зброї.

Використовуваний фільтр

Годиться фільтр моделі AOF-M. світлові фільтри зручно застосовувати в мисливських цілях, для залучення дичини.

Ціни на Ліхтар

Вартість моделі становить 2550 гривень.

Ліхтар Fenix TK20R Cree XP-L HI V3

Fenix TK20R


Ліхтар Fenix TK20R з невеликими габаритами і максимальною яскравістю в 1000 люменів.

Рік випуску

2016 рік. Як відзначають покупці, ліхтар якісний, багатофункціональний, і найбільш оптимальний з підствольних екземплярів.

Який тип акумулятора використовується?

Тут застосовується акумулятор формату 18650, який можна замінити двома батарейками CR123A. Акумулятор присутній в комплекті приладу. Зарядка доступна за допомогою кабелю USB в корпусі самої моделі. Для батарей CR123A подібна опція неможлива, оскільки вони можуть бути використані один раз.

Комплектація ліхтаря

У наборі передбачені: сама модель ліхтаря, батарея 18650 2900 mAh 3.6 V, кабель USB для зарядки, чохол, шнур, запасне кільце ущільнювача, керівництво користувача, гарантія.

Яка тактична кнопка підходить?

Підходить тактична кнопка AER-03, можна придбати на сайті інтернет-магазину fenix.ua

Корпус кнопки виконаний з анодованого металу, і нагадує звичайний хвостовик ліхтаря. Однак замість перемикача на торці виведений гнучкий кручений шнур, з'єднаний з контактною майданчиком.

Які кріплення на зброю підійдуть на цей тактичний ліхтарик?

Сумісний з кріпленням Fenix ALG-00, проте можна встановлювати і на інші планки (Вівера, Пікатіні), а також і на інші типи. Голова ліхтаря має маленький розмір, можете встановити на низьке по висоті кріплення.

Застосування

Застосовується модель для цілей полювання, в страйкболі. Також її використовують співробітники правоохоронних органів. Годиться для самооборони.

Колір світлодіода

Біле Нейтральне освітлення.

Особливості моделі

Корпус ліхтаря зроблений з алюмінію, який надійно захищений від впливу іржі. Використовуваний світлодіод-XP-L HI V3 знаменитої марки Cree. Максимальна відстань дії променя становить 310 метрів. Вищий стандарт захисту від вологи і пилу – IPX-8. Управління відбувається при використанні двох зручних кнопок.

Використовуваний фільтр

Спеціального фірмового фільтра тут не передбачено. Однак можна застосовувати аналоги з діаметром в 34 міліметри.

Ціна

Вартість цього ліхтаря становить 2890 Гривень у офіційного дилера.

Ліхтар Fenix TK25 UV Cree XP-G2

Fenix TK25

Ліхтар Fenix Tk25UV з ультрафіолетовим освітленням. Дає яскравість до 1000 люменів.

Рік випуску

2018 рік. Його відмінні характеристики, а саме, два різнотипних світлодіода, різні варіанти застосування, яскраве світло та інші якості, зробили модель прекрасним вибором для тактичних цілей.

Який тип акумулятора використовується?

Тут використовується всього лише одна батарея форм-фактора 18650. У комплекті вона не передбачена, але цей акумулятор можна придбати на сайті магазину fenix.ua

Також сюди підійдуть батарейки CR123A, які, як відомо, гарні для використання в тактичних ліхтарях.

Комплектація ліхтаря

Комплектація включає в себе: саму модель ліхтаря TK25UV, ремінець для руки, притискну кліпсу на корпус, чохол, запасне кільце для ущільнення стиків корпусу, керівництво до експлуатації, а також талон гарантії.

Яка тактична кнопка підходить?

Спеціалізованої тактичної кнопки для цієї моделі поки немає. Вона очікується у продажу пізніше.

Які кріплення на зброю підійдуть на цей тактичний ліхтарик?

Сумісно з ліхтарем кріплення Fenix ALG-00, і будь-яке інше високе, оскільки голова приладу має розмір 40 міліметрів. Це важливо для того, щоб голова не впиралася в стовбур зброї.

Застосування

Використовується для розвідувальних цілей, при пошукових роботах, під час полювання. Ліхтар може стати в нагоді також в грі в страйкбол, і представляє інтерес для співробітників МВС.

Колір світлодіода

Тут два типи освітлення-ультрафіолетове, біле Нейтральне.

Особливості моделі

Ліхтар має корпус з алюмінію, що надає йому міцність, стійкість до зносу і механічних пошкоджень. Використані тут світлодіоди-Cree XP-G2, два примірники. Вони і забезпечують приладу два типи освітлення. Виріб підходить для кріплення на кермі велосипеда або на зброї.

Використовуваний фільтр

Допускається застосування фільтра з діаметром в 40 міліметрів. Спеціального фірмового аксесуара для цієї моделі не передбачили.

Ціна

Вартість цієї моделі становить 2890 Гривень у офіційного дилера товарів марки.

Ліхтар Fenix TK22UE (1600 lm, 21700/18650)

Fenix TK22UE

Ліхтар Фенікс TK22UE являє собою класичну модель. Яскравість - 1600 люменів, а дальність дії досягає 405 метрів.

Рік випуску

Ліхтар є новинкою 2020 року.

Який тип акумулятора використовується?

Для роботи приладу підходить акумулятор Fenix ARB-L21-5000u. Форм-фактор – 21700. Можна також застосовувати батарею типорозміру 18650, якщо поєднувати з утримувачем ALF-18. Зарядка здійснюється за допомогою USB Type-C. Батарейка 21700 додається в комплекті до ліхтаря.

Комплектація ліхтаря

У наборі: сам ліхтар моделі TK22UE, акумулятор, кабель USB Type-C, тримач для батареї ALF-18, чохол для ліхтаря, строп, запасне кільце ущільнювача, інструкція до застосування, талон гарантії.

Яка тактична кнопка підходить?

Тактичної кнопки, що підходить до ліхтаря, поки немає. Вона очікується у продажу.

Які кріплення на зброю підійдуть на цей тактичний ліхтарик?

Поєднується з кріпленням Fenix ALG-00, і, крім того, годиться будь-яке високе. Оскільки головна частина ліхтаря розміром в 40 міліметрів. Це потрібно, щоб голова не впиралася в стовбур зброї.

Застосування

Використовувати можете в цілях розвідки і пошуку, для полювання, гри в страйкбол. Також підійде співробітникам МВС.

Колір світлодіода

Білий нейтральний світло.

Особливості моделі

Специфіка ліхтаря-новинки полягає в наявності корпусу, зробленого з алюмінієвого сплаву а6061-Т6 хорошої якості. Використовуваний діод тут: Luminus SST-40

Використовуваний фільтр

Фірмовий фільтр не передбачений. Годяться до застосування аналоги з діаметром в 34 міліметри.

Ціна

Коштує ліхтар у офіційного дилера 3390 гривень.

Ліхтар Fenix TK26R

Fenix TK26R

Ліхтар Fenix TK26R з найбільшою яскравістю освітлення в 1500 люменів і дальністю освітлення в 350 метрів.

Рік випуску

Модель є новинкою 2020 року.

Який тип акумулятора використовується?

Для живлення застосовується батарея форм-фактора 18650. Вона додається в комплекті. Також сюди підійдуть одноразові батарейки CR123A.

Комплектація ліхтаря

У набір увійшли: модель ліхтаря TK26R, батарея Fenix ARB-L18-3500, кабель USB Type-C, кабель для зарядки, ремінець на руку, чохол, запасне кільце ущільнювача, гумова накладка на кнопку, інструкція до використання, гарантійний талон.

Яка тактична кнопка підходить?

Тактичної кнопки для моделі поки немає, вона очікується у продажу.

Які кріплення на зброю підійдуть на цей тактичний ліхтарик?

Ліхтар сумісний з Fenix ALG-00. Крім того, згодиться будь-яке високе. Оскільки головна частина ліхтаря розміром в 40 міліметрів. Це потрібно, щоб голова не впиралася в стовбур зброї.

Застосування

Модель своє застосування знайде в полюванні, грі в страйкбол. Стане в нагоді для цілей самооборони. Може становити інтерес для співробітників МВС.

Колір світлодіода

Нейтральний білий. Зелений і червоний.

Особливості моделі

Корпус виконаний з алюмінію. Це надає ліхтарю міцність, стійкість до механічних пошкоджень. Діод-Cree, забезпечує зелене і червоне світло, а також Luminus - він генерує холодний білий світ.

Використовуваний фільтр

Фільтра для цієї моделі не передбачено.

Ціна

Вартість ліхтаря-3790 Гривень у офіційного дилера.

Ліхтар Fenix HT18 CreeEXHP35 HI

Fenix HT18

Ліхтар Fenix HT18 з яскравістю в 1500 люменів і дальністю дії в 925 метрів.

Рік випуску

Новинка 2020 року.

Який тип акумулятора використовується?

Тут застосовується акумулятор ARB-L21-5000u USB 21700 літій-іонний. Він додається в комплекті разом з приладом. Також можете брати акумулятор 18650 літій-іонний разом з перехідником ALF-18.

Комплектація ліхтаря

Комплектація включає: модель Fenix HT18, акумулятор, кабель для зарядки USB Type-C, перехідник ALF-18, червоний фільтр, зелений фільтр, чохол з регулюванням довжини, ремінець на руку, запасне кільце, запасну гумову накладку на кнопку, інструкції користувача, талон гарантії.

Яка тактична кнопка підходить?

Тактичної кнопки для моделі поки немає, вона очікується у продажу.

Які кріплення на зброю підійдуть на цей тактичний ліхтарик?

Ліхтар є ручним. Його діаметр корпусу становить 26 міліметрів, а розмір головної частини – 68 міліметрів.

Застосування

Годиться для розвідувальних і пошукових робіт, для полювання. Можна застосовувати з метою самооборони. Ліхтар стане в нагоді співробітникам МВС.

Колір світлодіода

Нейтральне біле освітлення.

Особливості моделі

Корпус ліхтаря виготовлений із застосуванням алюмінію. Що робить модель досить міцною, стійкою до зносу, ударів, падінь. Діод тут застосовується моделі Cree XHP35 HI, розрахований на роботу протягом 50 тисяч годин.

Використовуваний фільтр

Червоний і зелений фільтри.

Ціна

Вартість ліхтаря становить 3900 гривень.

Ліхтар Fenix TK30 Laser

Fenix TK30

Ліхтар Fenix TK30 Laser, унікальність якого полягає у використанні лазера.

Рік випуску

Ліхтар є новинкою 2020 року.

Який тип акумулятора використовується?

Працює на акумуляторах двох типів: 21700, 18650. У комплекті передбачена батарея форм-фактора 21700.

Комплектація ліхтаря

У комплект входять: сама модель Fenix TK30L, батарея ARB-L21-5000u, кабель для зарядки USB Type-C, чохол з регулюванням довжини, ремінець на руку, запасне кільце ущільнювача, ізоляційна пластинка, вкладиш для нотаток, інструкція користувача, талон гарантії.

Яка тактична кнопка підходить?

В даний час немає в продажу відповідної тактичної кнопки, вона очікується пізніше.

Які кріплення на зброю підійдуть на цей тактичний ліхтарик?

Діаметр корпусу моделі становить 26 міліметрів, і 32 міліметри – розмір головної частини ліхтаря. Можна зачепити на стовбур при правильному підборі кріплення.

Застосування

Годиться для використання в розвідувальних, мисливських цілях, може застосовуватися пошуковиками, співробітниками правоохоронних органів. Прийнятно для самооборони.

Колір освітлення

Лазерне біле освітлення. Унікальна особливість.

Особливості моделі

Корпус зроблений з алюмінію. Дуже міцний, зносостійкий, стійкий до ударів і падінь ліхтар. Заряджається за допомогою USB Type-C. працює на лазері. Найбільша яскравість-500 люменів, а відстань дії променя – 1200 метрів.

Використовуваний фільтр

Не передбачено. Можете брати аналоги з діаметром в 32 міліметри.

Ціна

Вартість становить 7900 Гривень у офіційного дилера.

0
0