Загрузка
UA | RU
Контактная информация
г. Киев

ул. Жилянская, 75 (офис)

Лента Fenix одинарная для налобных фонарей, черная (non-reflective)

Купував цю стрічку на заміну штатної.По якості на дотик такаж точно. Ну , а час покаже. Моя що стоїть на ліхтарі витримала приблизно 2,5 роки щоденного використання. Тепер вже стала не гумкою, а як мотузка. Не тягнеться. То й так дуже гарно.

Окрема подяка персоналу магазину.Швидко зв'язалися і після оплати у той же день відправили. Та ще приємний бонус безкоштовна доставка.

Дуже приємно. Просто Молодці. Вельми Дякую.

Фонарь Fenix PD32 V2.0

11 мая 2023 14:09
Фонарь Fenix PD32 V2.0
А мені сподобався ліхтар. Компактний, функціональний. Дуже простий у використанні. Магазин дуже швидко відреагував на замовлення і без дзвінка все відправили день в день.

Налобный фонарь Fenix HM50R V2.0

8 мая 2023 12:10
Налобный фонарь Fenix HM50R V2.0
Всем доброго времени суток. Поначалу я тоже радовался,но где-то через год разбухла резинка порта и треснуло стекло, хотя ни агрессивных сред, ни падений. Но в целом работал хорошо, грех жаловаться, но вот капец подкрался незаметно: отпала резинка и глючила кнопка- сдал в сервис феникса: вернули- после включения сразу тухнет, красный включается с трудом, но тоже тухнет; замка нет вовсе. Отписался в сервис- ничего. Моё мнение: если увас поламался этот фонарь- не тратьте нервы и деньги выбросте. И ещё, каждому конечно своё, но вот фонари petzl на мое мнение самые лучшие, всетаки качество проверенное годами, ну еще армитэк. Поэтому лучше доплатить, да они дороговаты( есть хорошие модели и в такую цену), и ни каких растройств.
Фонарь тактический аккумуляторный Fenix PD35R
Пользуюсь пару недель. Из плюсов - луч действительно дальнобойный при достаточно широком хотспоте. Переключение режимов второй торцевой кнопкой в целом практичнее, чем боковой - боковую иногда сложно нащупать, тем более в перчатках. Минимальный режим 10 люменов (странно, что в других моделях мин. уже 30-50) вполне достаточен для освещение ближайшей зоны, как для работы, так и ходьбы по ночному лесу. Старый добрый аккумулятор 18650 легко заменяется резервными батарейками, на случай отсутствия возможности зарядки или сильных морозов. Ну и зарядка внутри фонарика тоже большой плюс, главное, чтобы кабель зарядки телефона был тип С - тогда всегда будет под рукой. В целом, в очередной раз спасибо Феникс. уа за качественный товар и прекрасное обслуживание.

Сумка Fenix APB-30

25 апреля 2023 19:01
Сумка Fenix APB-30
Добрый день! Скажите пожалуйста, в эту сумку поместится Fenix HM70R? Спасибо за ответ!

Фонарь Fenix TK22UE

12 апреля 2023 19:23
Фонарь Fenix TK22UE
Fenix TK22 UE - хороший инструмент с отличным по весенней акции соотношением цена/качество. Распродаются остатки. Этой модели уже нет в каталоге Fenix 2023.

Фонарь Fenix PD36R

7 апреля 2023 10:15
Фонарь Fenix PD36R
Добрий день всім! Бачу компанія обіцяє багато, а не робить нічого: ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ ЩО У ЛІХТАРІ НЕ РЕАЛЬНО ВИКОРИСТАТИ НЕ ФІРМОВИЙ АКУМУЛЯТОР, оскільки розмір стандарту 21х70 мм, а Фенікс вирішив що вони мають зробити 21х76 мм! АБСОЛЮТНО БЕЗПІДСТАВНИМИ є виправдання компанії, щодо не має можливості використовувати не захищений акумулятор, оскільки для кращої його роботи, такий захист цілком можна було вмонтувати в корпус ліхтаря, що вірогідно "вкроротило" би його на 1 мм, та дало би краще охолодження схеми заряджання і захисту, а також можливість використати СТАНДАРТНІ АКУМУЛЯТОРИ, які при цьому, цілком вірогідно, ще і вищі по якості, аніж фірмові!!!

Мультифонарь Fenix HM61R

3 апреля 2023 17:28
Мультифонарь Fenix HM61R
Чи є плани продавати FENIX HM61R V2.0? (https://www.fenixlighting.com/products/fenix-hm61r-v2-rechargeable-headlamp)

Фонарь Fenix E30R

31 марта 2023 21:05
Фонарь Fenix E30R
Щойно у відділі MILITARY офіційного дилера Атлантмаркета перевірив E30R SN 8FUEKW00908 і з'ясував, що всупереч некомпетентній відповіді представника бренда, у моделі E30R відсутня функція пам'яті! Перш ніж дезінформувати споживачів, варто скачати зі сторінки моделі на цьому сайті та почитати інструкцію. Цитую анонімного необізнаного: "Офіційний представник бренду 28 сентября 2022 18:05 Так, запам`ятовує останній режим."
Фонарь Fenix E03R (светодиод Match CA18 и Everlight 2835)
Дуже гарний ліхтар, не дивлячись на свій розмір він дуже яскравий та зручний. Рекомендую!
0
0
Выберите язык сайта: