Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Категорії акційних ліхтарів

Бренд Fenix пропонує високоякісні прилади освітлення для різних потреб користувачів. Велика різноманітність компактних і далекобійних ліхтарів з яскравим променем світла, які стануть в нагоді в багатьох життєвих ситуаціях. До» чорної п'ятниці " інтернет-магазин Fenix.ua підготував акційні знижки на товари знаменитого виробника.

Інтернет-магазин Fenix.ua є офіційним дистриб'ютором в Україні продукції фірми Fenix. Купівля у офіційного виробника це:

  • доступні ціни на моделі без накруток;
  • виключно оригінальні вироби;
  • постійне оновлення асортименту;
  • гарантія та сервіс.

Ліхтарі Fenix

Серед асортименту Fenix можна знайти ліхтарі для повсякденного застосування, а також спеціалізовані моделі для професійного і не тільки використання. Тут представлені варіанти в допомогу рибалкам, дайверам, спортсменам, мандрівникам, велосипедистам, мисливцям, любителям пікніків і т.д. також тут ви зможете недорого придбати різні доповнення до ліхтарів, наприклад: виносні кнопки, дифузійні фільтри, акумулятори. Знижки до 30% на ліхтарі і аксесуари бренду, а в «чорну п'ятницю» вас чекають ще більш привабливі акції. Купувати з нами якісні вироби для активного відпочинку і повсякденних потреб – вигідно, просто, доступно, до того ж, є послуга зручної доставки замовлення.

Комфортні в застосуванні, просунуті, високопродуктивні моделі-все це сьогодні представлено на ринку в числі продукції марки. Освітлювальний прилад компактних розмірів-особливо актуальна річ через систематичних відключень електроенергії. Немає такої сфери діяльності, де не був би потрібен ліхтарик.

Придбати ліхтар Fenix

Для замовлення цікавить моделі телефонуйте за номером телефону, представленому вгорі на сторінці веб-ресурсу. Також ви можете скористатися електронною поштою і задати питання. У магазині функціонує сервісний центр, завдяки якому можна виправити виниклі неполадки. Відзначимо, що на всі продукти бренду підтримується Офіційна гарантія терміном від 1 до 5 років. При цьому важливо дотримуватися встановлених правил експлуатації, щоб не втратити гарантійної підтримки від фірми.

Оберіть мову сайту: