Завантаження
Налобний ліхтар Fenix HM65R-T Raptor
Налобний ліхтар Fenix HM65R-T Raptor
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Артикул:HM65RT
2 992 грн. 3 150 грн.
- 5%Економія 158 грн.
Отримайте знижку 5% на Предзамовлення
Предзамовлення
Оплата частинами, розстрочка 3 місяці
Дата надходження: 25 січня 2023
Доставка
Варіанти: безкоштовна, від 50 грн
Гарантія
Варіанти: 5 років, 2 роки
власний сервісний центр
Оплата
Готівковий і безготівковий розрахунок
Перевірити серійний номер
URL страницы где расположена форма
Знайшли дешевше? Повідомте!

Знайшли товар дешевше - ми зробимо більш вигідну пропозицію.

Посилання на товар
Телефон

Опис налобного ліхтаря Fenix HM65R-T Raptor (SST40 + CREE XP-G2 S3):

Ліхтар Fenix HM65R-T Raptor (SST40 + CREE XP-G2 S3)
ANSI Макс. далекий Середній дальній Мінімальний дальній Макс. ближній Середній ближній Мін. ближній
Яскравість 1300 люмен 400 люмен 130 люмен 400 люмен 70 люмен 5 люмен
Час роботи 4 години* 12 годин 24 години 12 годин 36 годин 300 годин
Дистанція 170 м 96 м 55 м 54 м 23 метри 6 метрів
Ударостійкість 2 м
Водонепроникність IP68, занурення у воду до 2 метрів
Розмір 80 мм (Довжина) 47 мм (ширина)
Вага 91 (без елементів живлення)
Комплектація Ліхтар, акумулятор ARB-L18-3400 Li-ion, запасне кільце ущільнювача, кабель для зарядки USB Type-C, інструкція, гарантійний талон
Елементи живлення 1x18650 або 2xcr123a Тип відбивача Гладкий
Матеріал корпусу Авіаційний алюміній Тип оптичної системи Відбивач
Покриття корпусу Преміум покриття III ступеня Упаковка Картонна коробка
Включення Кнопка на корпусі ліхтаря Перемикання режимів Кнопка на корпусі ліхтаря

Fenix HM65R-T - отримав приз за кращий дизайн в групі Outdoor і Спорт від if World Design Guide

Модель ліхтаря Fenix HM65R-T являє собою налобник, і вона – перезаряджається. Найбільша яскравість заявлена на рівні 1300 люменів, а найбільша дистанція освітлення досягає 170 метрів. Тут в наявності світлодіод Luminus SST40 білого освітлення, а також світлодіод Cree XP-G2, завдяки якому виходить нейтральний білий світ. Ресурс експлуатації світлодіода торгової марки Cree досягає п'ятдесяти тисяч годин. Живиться налобник за рахунок літій-іонної батареї форм-фактора 18650, яка передбачена в наборі разом з даною моделлю. Можливо також використання двох батарей CR123A. крім того, ліхтар захищений від неправильної установки-переполюсовки елементів живлення.

Fenix HM65R-T має можливість цифрової стабілізації струму. Подібна функція допомагає збільшити час роботи ліхтаря. З двома світлодіодами налобник може давати світловий потік в 1500 люменів. Для цього необхідно активувати режим подвійного прожектора і прожектора за допомогою окремо керованих верхніх перемикачів. Заряджати модель можна, застосовуючи порт USB Type-C. тут є запатентована обертається застібка, кріплення на голову легко регулюється однією рукою.

Корпус ліхтаря зроблений з магнію, і ефективно захищений як від пошкоджень, так і від впливу факторів середовища. Передбачена ступінь водонепроникності корпусу на рівні IP68. Цей потужний і міцний прилад перенесе падіння з висоти в два метри.

Використовувати налобник можна в ситуаціях, коли необхідно оперативно висвітлити шлях перед собою, а руки повинні бути вільними. Цілодобовий режим функціонування при трейлраннінгу.

Нижче наведені дані про особливості налобника Fenix HM65R-T.

Режими роботи моделі

Всі режими поділені на групи: дальнє світло, ближнє світло. Ближній рівномірно розсіюється під широким кутом і висвітлює відразу великий простір. Дальній-концентрується в вузький промінь, зате ефективно висвітлює об'єкти, вельми віддалені від власника ліхтаря.

Дальнє світло:

 • Максимальний: світловий потік дорівнює 1300 люменам, інтенсивність досягає 7261 кандела, відстань дії променя – 170 метрів. Ліхтар від одного заряду акумулятора світить протягом чотирьох годин.
 • Середній: яскравість досягає 400 люменів, інтенсивність освітлення дорівнює 2304 канделам, дальність поширення променя становить 96 метрів. Налобний ліхтар від одного заряду акумулятора працює дванадцять годин, половину доби.
 • Мінімальний: яскравість освітлення дорівнює 130 люменам, інтенсивність потоку досягає 762 кандел, дистанція поширення променя – 55 метрів. Ліхтар від одного заряду акумулятора здатний функціонувати протягом цілої доби.

Ближнє світло:

 • Максимальний: яскравість відповідає 400 люменам, інтенсивність освітлення становить 737 кандел, дальність поширення променя – 54 метри. Ліхтар без підзарядки може працювати протягом дванадцяти годин.
 • Середній: світловий потік досягає 70 люменів, інтенсивність світла дорівнює 133 канделам, дистанція поширення променя – 23 метри. Ліхтар без підзарядки світить протягом 36 годин.
 • Мінімальний: яскравість освітлення дорівнює п'яти люменам, інтенсивність досягає десять кандел, дистанція поширення потоку – шість метрів. Модель без підзарядки світить протягом трьохсот годин.

Звертаємо Вашу увагу, що такі результати роботи налобника були отримані в ході здійснення лабораторних дослідів. Для цього застосовували акумулятор ARB-L18-3400 літій-іонний при конкретних умовах середовища. Температура повітря становила близько 21 градуса Цельсія (плюс-мінус три градуси), а вологість навколишнього середовища була 50-80 відсотків. Реальні параметри світіння ліхтаря можуть відрізнятися в залежності від того, які умови, а також від того, які конкретно Елементи живлення застосовуються.

Управління моделлю здійснюється за допомогою двох кнопок, які розташовуються зверху на корпусі. Кнопка дальнього освітлення необхідна для включення і виключення ліхтаря, з метою перемикання режимів і для блокування ліхтаря, а також заради того, щоб вибрати режим дальнього освітлення. Кнопка ближнього світла необхідна для активації і виключення налобника, для перемикання між режимами, а також для того, щоб блокувати ліхтар. Також вона виконує функцію вибору режиму ближнього освітлення.

Індикація ступеня зарядженості налобника

У моделі передбачена опція контролю ступеня зарядженості акумулятора. У вимкненому стані Fenix HM65R-T натисніть один раз на будь-яку з кнопок. На три секунди буде відображатися статус заряду акумулятора. У заблокованому стані налобного ліхтаря ця опція не діє.

Якщо горять чотири індикатора, це свідчить про те, що ліхтар заряджений досить для виконання роботи, рівень досягає 100-80 відсотків. Три індикатори показують, що рівень заряду становить 80-60 відсотків. Два палаючих індикатора дають зрозуміти власнику, що рівень заряду дорівнює 60-40 відсоткам. А один палаючий індикатор показує, що заряду залишилося вже 40-20 відсотків. Нарешті, якщо єдиний індикатор блимає, з цього випливає, що треба терміново зарядити акумулятор. Оскільки заряду в ньому залишилося не більше 20 відсотків.

Така функція працює виключно, якщо застосовувати акумулятори серії Fenix ARB-L 18 18650 літій-іонні.

Крім того, в моделі є опція захисту від перегрівання корпусу. Якщо дуже довго застосовувати налобник, включаючи його на потужних режимах, він сильно нагрівається, а надмірний нагрів шкодить роботі моделі. Щоб цього уникнути, передбачили можливість автоматичного зниження яскравості в разі, коли температура ліхтаря більше 65 градусів. Коли налобник охолов, можна знову повертатися до необхідного режиму освітлення.

Фізичні параметри ліхтаря

Габарити налобной моделі Fenix HM65R-T складають: 80*47*39 міліметрів. Це компактний за розмірами і зручний ліхтар, з вагою 91 грам (не враховуючи вагу елементів живлення). Корпус виготовлений із застосуванням якісного алюмінію, магнію і пластика, матеріали легкі і міцні. Захист за стандартом IP68, може світити під водою. Легко переносить падіння з висоти до двох метрів.

Особливості ліхтаря:

 • налобник для використання в активному відпочинку;
 • звільняє руки, при цьому забезпечує постійне якісне освітлення;
 • найбільший світловий потік: 1500 люменів (комбінований режим);
 • найбільша дальність світіння: 170 метрів;
 • шість режимів далекого і ближнього освітлення;
 • 400 люменів-максимально для ближнього світла;
 • є опція цифрової стабілізації струму;
 • заряджається при використанні порту USB Type-C;
 • управління двома перемикачами;
 • світлодіоди: Luminus SST40 і Cree XP-G2;
 • Елементи живлення: літій-іонна батарея форм-фактора 18650;
 • можна задіяти дві батареї CR123A;
 • є опція індикації рівня зарядженості моделі;
 • захищений від проникнення води, стійкий до пошкоджень;
 • габарити: 80*47*39 міліметрів;
 • важить модель 91 грам.

Комплектація:

Ліхтар моделі Fenix HM65R-T, акумулятор ARB-L18-3400 літій-іонний, кабель для зарядки USB Type-C, запасне кільце для ущільнення, керівництво користувача, талон гарантії.

Гарантія:

П'ять років з моменту придбання.

Бренд
Fenix
Тип
налобний, строительные, Hi-End
Світловий потік, лм
1500
Дальність
170 м
Зарядка через USB
Type-C USB
Водонепроникність
IP68
Розмір
80 мм (Довжина) х 47 мм (ширина) х 39 мм (Висота)
Вага
91 г
Бренд світлодіода
Cree
Максимальний час роботи
300 г
Червоне світло
ні
Серія
HM
Режими роботи
6
Довжина
80 мм
Матеріал корпусу
магнієвий сплав
Призначення
на кожен день, для шахтарів, для спелеологів, для альпіністів, для намету, для риболовлі, на подарунок, пошуковий
Комплектація
Ліхтар, акумулятор ARB-L18-3400 Li-ion, запасне кільце ущільнювача, кабель для зарядки USB Type-C, інструкція, гарантійний талон
Гарантія
5 років (на акумулятор і аксесуари 12 місяців)

Оберіть мову сайту: