Налобний ліхтар Fenix HL18R-T
Налобний ліхтар Fenix HL18R-T
UA | RU
Контактна інформація
Київ

Близьке
і дальнє світло

Ультра-легка вага

Пов'язка на голову із системою Fit

20 годин роботи в режимі для трайлінгу

доставляємо ваші замовлення кожного дня та безкоштовно на сумму від 500 грн.
Артикул:HL18RT
2 517 грн. 2 650 грн.
- 5%Економія 133 грн.
Отримайте знижку 5% на Предзамовлення
В наличии:Предзамовлення
Оплата частинами, розстрочка 3 місяці Privatbankx 3 міс.
Дата надходження: 26 квітня 2024

Спеціальні ціни та умови для організацій: ФОП та юридичних осіб. Працюємо з ПДВ та прикріплюємо до вас особистого менеджера.

+38 (066) 333 93 51

+38 (067) 333 93 51

+38 (063) 333 93 51

або звертайтесь в онлайн-чат на сайті.

Доставка
Безкоштовна при замовленні від 500 грн.
Гарантія
Варіанти: 5 років, 2 роки
власний сервісний центр
Оплата
Готівковий і безготівковий розрахунок
Перевірити серійний номер
URL страницы где расположена форма
Знайшли дешевше? Повідомте!

Знайшли товар дешевше - ми зробимо більш вигідну пропозицію.

Посилання на товар
Телефон

Про модель

Налобник Fenix HL18R-T-легкий і компактний ліхтар, має 5 режимів світіння, зручне кріплення, функцію індикації зарядженості, також захищений від нагріву. Діоди-CREE XP-G3 S3, дає нейтральний білий світ, а також EVERLIGHT 2835, який генерує Білий потік світла. Яскравість найбільша-500 люменів, дистанція дії променя-82 метри. Розміри: 68,5*45*39,5 міліметра. Вага дорівнює 63,2 грамам.

Опис налобного ліхтаря HL18R-T (CREE XP-G3 S3, EVERLIGHT 2835):

Fenix HL18R-T є легкою налобною моделлю, яка призначається для трейлраннінга. Налобник з симпатичним дизайном забезпечений двома джерелами живлення, які управляються за допомогою двох незалежних перемикачів. Можна використовувати літій-полімерний акумулятор ARB-LP1300. Також в ролі джерела живлення можуть виступати три батарейки типу AAA. Джерела живлення ліхтаря гарантують надійність при довгих пробіжках по погано освітлених дорогах. Застосовуючи даний налобник, ви завжди будете забезпечені ефективним освітленням, коли в тому є необхідність.

Налобник сприяє вашій безпеці. На наголов'я були зроблені світловідбиваючі вставки. Крім того, стрічка виготовлена так, щоб було потовиділення. Вам буде зручно застосовувати модель навіть при серйозних фізичних навантаженнях. Щоб зарядити Fenix HL18R-T, використовуйте кабель micro-USB. Найбільший потік світла досягає 500 люменів, а тривалість роботи – 20 годин (дальнє світло).

Доступні три режими далекого і два режими ближнього світла. При роботі застосовуються два світлодіода, CREE XP-G3 S3, який дає Нейтральне біле освітлення, а також EVERLIGHT 2835, що забезпечує Білий потік світла. У кріпленні використовується запатентована обертається застібка, саме кріплення можна підлаштовувати за розміром буквально однією рукою, що дуже зручно. Промінь світла поширюється на максимальній дистанції в 82 метри.

Передбачена функція індикації рівня зарядженості акумулятора. Більш докладно про специфіку і переваги ліхтаря Fenix HL18R-T.

Управління

Налобний ліхтар Fenix HL18R-T управляється за допомогою двох перемикачів. Кнопка дальнього освітлення необхідна для включення і виключення ліхтаря, а також для перемикання між різними режимами освітлення. Вона потрібна ще й для блокування приладу і активації режиму дальнього світла. Кнопка ближнього освітлення служить для включення і виключення налобника, щоб перемикатися між режимами, а також для блокування і активації режиму ближнього світла.

Для включення ліхтаря необхідно натиснути і потримати кнопку дальнього освітлення. Відбудеться автоматичне включення в середньому режимі дальнього світла. Якщо натиснути і потримати кнопку ближнього освітлення, то модель автоматично включиться в мінімальному режимі ближнього світла. Натискання і утримування будь-якого з цих перемикачів півсекунди допомагає включити або вимкнути налобник.

Щоб заблокувати модель, потрібно у вимкненому її стані натиснути і потримати будь-який з наявних перемикачів. Або ж одночасно затиснути обидві кнопки на кілька секунд. Після цієї дії налобник блимне в мінімальному режимі 4 рази, демонструючи, що він заблокований. Щоб розблокувати, потрібно синхронно затиснути дві кнопки також на три секунди. Ліхтар знову 4 рази швидко замигає, після чого включиться в мінімальному режимі ближнього світла.

Режими світіння налобника

Дальнє світло.

 • У максимальному режимі світловий потік дорівнює 500 люменів. Час роботи з літій-полімерним акумулятором становить 3 години, з батарейками типу ААА – 4 години. Дистанція поширення променя досягає 82 метрів. Інтенсивність світлового потоку-1700 кандел.
 • В середньому режимі яскравість - 200 люменів, з літій-полімерним акумулятором час роботи досягає 8 годин, а з батарейками типу ААА – 11 годин. Дистанція, на яку поширюється промінь світла, досягає 54 метрів. Інтенсивність світлового потоку-749 кандел.
 • Мінімальний режим: яскравість дорівнює 70 люменам, з акумулятором світить протягом 20 годин, з батарейками типу ААА – також 20 годин. Далекобійність променя - 35 метрів. Інтенсивність світла-310 кандел.

Ближнє освітлення.

 • У мінімальному режимі світловий потік становить 30 люменів, з літій-полімерним акумулятором тривалість роботи – 30 годин, з батарейками ААА – 43 години. Дистанція поширення променя досягає 12 метрів. Інтенсивність світлового потоку - 38 кандел.
 • У режимі SOS яскравість - 4 люмена, з акумулятором час світіння становить 300 годин, з батарейками типу ААА – також 300 годин. Дистанція дії променя - 5 метрів. Інтенсивність світлового потоку-8 кандел.

Показники роботи ліхтаря були отримані при здійсненні лабораторних дослідів. Для цього використовували акумулятор 1300 маг літій-полімерний, а також три батарейки типу ААА. Температура повітря склала близько 21 (+- 3 градуси) за Цельсієм, а вологість – близько 50-80 відсотків. Фактичні показники роботи налобника залежать від використовуваних елементів живлення, а також від тих умов середовища, в яких працює ліхтар.

Акумулятор, який присутній в комплектації разом з моделлю, може заряджатися через сам ліхтар. При цьому суворо забороняється заряджати батарейки ААА в ліхтарі. Передбачена індикація ступеня зарядженості. Для відображення статусу заряду необхідно при вимкненому стані один раз натиснути на будь-який з перемикачів. Статус заряду буде показаний на кілька секунд.

 • Коли горять чотири індикатора, це означає, що заряд досягає 80-100 відсотків.
 • Якщо горять три індикатора-значить, заряду залишається 60-80 відсотків.
 • Два індикатори свідчать, що рівень заряду знизився до 40-60 відсотків.
 • Один палаючий індикатор показує, що заряду залишилося 20-40 відсотків. Нарешті, якщо один-єдиний індкатор блимає, можна зробити висновок, що заряду – менше 20 відсотків.

Передбачена функція автоматичного захисту від перегрівання корпусу. При роботі ліхтар накопичує багато теплової енергії. Щоб сильне нагрівання не перешкоджав нормальному світінню налобника, існує опція зменшення яскравості. Вона скорочується на кілька люменів, коли температура корпусу перевищує 65 градусів за Цельсієм. Після того, як корпус охолов, є можливість знову повернутися до колишнього режиму.

Фізичні параметри ліхтаря

Габарити налобника складають 68,5*45*39,5 міліметра. Вага дорівнює 63,2 грамам-враховується вага кріплення на голову, але без урахування елементів живлення. При виготовленні ліхтаря використовували пластик і алюміній хорошої якості, налобник виготовлений за технологією триразового лиття під тиском. Витримує падіння з висоти одного метра, без пошкоджень і поломок. Також захищений від впливу пилу і вологи за стандартом IP66.

Характеристики моделі:

 • налобник для туризму, активного відпочинку;
 • два джерела живлення: акумулятор ARB-LP1300, батарейки типу AAA;
 • найбільша яскравість освітлення-500 люменів;
 • далекобійність-82 метри;
 • п'ять режимів світіння;
 • управляється за допомогою двох кнопок;
 • діоди: CREE XP-G3 S3, EVERLIGHT 2835;
 • зарядка через micro-USB;
 • індикація ступеня зарядженості;
 • захист від перегріву корпусу;
 • захист від вологи і пилу за стандартом IP66;
 • матеріали: пластик і Алюміній високої якості;
 • габарити: 68,5*45*39,5 міліметра;
 • вага дорівнює 63,2 грамма.

Комплектація: 

Налобний ліхтар Fenix HL18R-T, акумулятор ARB-LP1300, кабель для зарядки micro-USB, керівництво до застосування, талон гарантії.

Гарантія: 

На даний налобник фірма надає офіційно п'ятирічну гарантію.

Завантажити інструкцію

Діод:

CREE XP-G3 S3, EVERLIGHT 2835

Час роботи, max:

300

Світловий потік:

500

Дальність променя:

82

Захист:

IP66

Тип живлення/ємність:

Li-polymer ARB-LP1300 1300 мАч

Лаборатория Fenix


Ліхтар Fenix HL18R-T (CREE XP-G3 S3, EVERLIGHT 2835)
ANSI Харчування Максимальний (дальнє світло) Середній (дальнє світло)
Мінімальний (дальнє світло) Мінімальний (ближнє світло)
SOS
Яскравість 500 люмен 200 люмен 70 люмен 30 люмен 4 люмен
Час роботи Літій-полімерний 3 години* 8 годин 20 годин 30 годин 300 годин
Pairdeer AAA 4 години * 3 години 50 хвилин 14 годин 30 годин 30 годин
Дистанція                                      82 м 54 м 35 м 12 м 5 м
Ударостійкість 1 м
Водонепроникність IP-66
Розмір 68,5 мм (Довжина) 45 мм (ширина) 39,5 (висота)
Вага 63,2 г (з кріпленням на голову, без елементів живлення)
Комплектація Налобний ліхтар Fenix HL18R-T, акумулятор ARB-LP1300 Li-polymer, кабель для зарядки Micro USB, Інструкція, Гарантійний талон.
Елементи живлення Li-polymer акумулятор 1300 маг
Ліхтар сумісний з 3батарейками ААА Ni-MH /Alkaline (зарядка заборонена)
Тип відбивача Гладкий
Матеріал корпусу Авіаційний алюміній, ударостійкий пластик Тип оптичної системи Відбивач
Покриття корпусу Анодування III ступеня Упаковка Картонна коробка
Включення Кнопка в головній частині Перемикання режимів Кнопкою в головній частині


Таблиця сумісності аксесуарів

Модель Дифузор Світлофільтр Сигнальний жезл Кріплення на зброю Виносна кнопка Чохол Велокріплення Поясне кріплення
AOD-S V2.0 AOD-M AOFS AOFL AOT-S AOT-M AOT-L AOT-02 ALG-00 ALG-15 ALG-18 AER-02 V2.0 AER-03 V2.0 AER-04 AER-05 ALP-10S ALP-10L ALB-10 ALC-01
E серія
E-LITE
E01 V2.0
E02R
E03R
E05R
E09R
E12 V2.0
E18R V2.0
E20 V2.0
E28R
E35 V3.0
HT серія
HT18
HT30R
LD серія
LD02 V2.0
LD05 V2.0
LD15R
LD22 V2.0
LD30
LR серія
LR35R
LR40R
LR50R
LR80R
PD серія
PD25R
PD32 V2.0
PD35 V3.0
PD36R
PD40R V2.0
TK серія
TK11 TAC
TK16 V2.0
TK20R V2.0
TK22UE
TK26R
TK30
TK35UE
WF серія
WF05E
WF11E
WF26R
WF30RE
WT серія
WT16R
WT25R

Таблиця сумісності акумуляторів

Ручні ліхтарі

Модель Акумулятори літієві Перехідник
ARB-L16
16340
ARB-L18
18650
ARB-L21
21700
CR123A ALF-18
E серія
E-LITE
E01 V2.0
E02R
E03R
E05R
E09R
E12 V2.0
E18R V2.0
E20 V2.0
E28R
E35 V3.0 *
GL серія
GL19R
GL22
HT серія
HT18 * *
HT30R
LD серія
LD02 V2.0
LD05 V2.0
LD15R
LD22 V2.0
LD30
LR серія
LR35R
LR40R
LR50R
LR80R
PD серія
PD25R
PD32 V2.0
PD35 V3.0
PD36R *
PD40R V2.0 *
TK серія
TK11 TAC
TK16 V2.0 *
TK20R V2.0
TK22UE *
TK26R
TK30 *
TK35UE
WF серія
WF05E
WF11E
WF26R
WF30RE
WT серія
WT16R
WT25R

*при використанні з перехідником для акумуляторів ALF-18

Налобні, кемпінгові, велосипедні ліхтарі

Модель Акумулятори літієві Перехідник Кріплення на шолом Затискач на шолом Кріплення для GoPro Сумка
ARB-L14
14500+USB
ARB-L16
16340
ARB-L18
18650
ARB-L21
21700
CR123A ALF-18 ALG-03 V2.0 ALD-08 ALD-10 APB-20 APB-30
Налобні ліхтарі
HL18R-T
HL32R
HL40R
HL60R
HM23
HM50R V2.0
HM60R
HM61R
HM65R
HM65R-T
HM70R *
HP16R
HP25R V2.0
HP30R V2.0
Кемпінгові ліхтарі
CL20R
CL26R
CL30R
Велосипедні ліхтарі
BC05R
BC21R V3.0
BC25R
BC26R *
BC30 V2.0
BC30R

*при використанні з перехідником для акумуляторів ALF-18

0
0
Оберіть мову сайту: